30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه شصت و سوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه نهایتا وارد قسمت نمایش ویژگی ها املاک یا همون آگهی ها در داخل صفحه جزئیات ملک برای کاربران خواهیم شد و تمام این بخش رو تکمیل خواهیم کرد

جلسه شصت و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برای یک بخش اختصاصی 4 قسمت نیاز است اما یکی از بخش ها بسیار مهم است : ” ویرایش ” !

دوستان و دانشجویان عزیز دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 63 و بهره برداری از محصولات خوش اومدین .

در این جلسه همونطور که بهتون قول دادیم والبته سرفصل ها هم به ما راه رو نشون میدن ، قصد داریم تا نتیجه نهایی رو از بخش ویژگی های املاک برداریم . درواقع ما حدود 5 تا 6 جلسه ای به شکل مستمر و با قدرت روی این بخش کار کردیم تا یکی از حرفه ای ترین بخش ها در قالب های وردپرسی رو براتون اموزش بدیم که در هیج منبع آموزشی نیست و ما با قدرت این حرف رو میزنیم به این دلیل که نظیر اینگونه برنامه نویسی برای این قسمت شاید از دست معدود برنامه نویسان محترم کشورمون بربیاد و البته هزینه بسیار زیادی هم می طلبه .

شما در طی چند جلسه بسیار حرفه ای یاد گرفتید که به فوق پیشرفته ترین شکل وارد قلب وردپرس بشید و از این سیستم مدیریت محتوا یک سیستم اختصاصی بسیازید و اونو به بازی بگیرید .

ما در ابتدای دوره هم بهتون گفته بودیم که آموزش های ما در این دوره به شکل تخصصی خواهند بود و ارزش دوره ما خیلی خیلی بیشتر از هزینه ای هست که برای اون پرداخت خواهید کرد . در این قسمت ، اطلاعاتی که اینهمه زحمت کشیدیم و اونهارو مدیریت کردیم رو در داخل قالب و در صفحه جزیئات املاک نشون خواهیم داد تا این قسمت هم به شکل کامل برای ما تکمیل بشه و بریم برای تکمیل قسمت هایی که در قالب موندن تا وب سایت رو تکمیل کنیم و از این دوره فوق پیشرفته با هم لذت ببریم .

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید