جلسه شصت و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برای یک بخش اختصاصی 4 قسمت نیاز است اما یکی از بخش ها بسیار مهم است : ” ویرایش ” !

دوستان و دانشجویان عزیز دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 62 خوش اومدین . ادامه دوره رو با قدرت بیشتری پیش خواهیم برد .

در این جلسه همونطور که طبق سرفصل ها خدمت شما ارائه شده و در جلسه قبلی هم اشاره کردیم ، بخش مربوط به ویرایش ویژگی های دسته بندی هارو برنامه نویسی خواهیم کرد . جلسه قبل همونطور که اطلاع دارید قسمت مربوط به حذف این ویژگی ها رو بخوبی و تحت برنامه نویسی اصولی با هم تکمیل کردیم تا به راحتی بتونیم بخشی که به شکل اختصاصی و حرفه ای برنامه نویسی کردیم رو کنترل کنیم .

در این جلسه قسمت دوم که ویرایش هست رو سریع برنامه نویسی خواهیم کرد . با تکمیل این بخش تقریبا کار ما در این بخش و در قسمت پنل مدیریت وردپرس به اتمام میرسه و از جلسه بعدی وارد نمایش این اطلاعات در داخل سایت و صفحه جزئیات املاک خواهیم شد . صفحه جزئیات املاک رو قبلا تا قسمتی تکمیل کردیم و بخش هایی مثل گالری و املاک مشابه رو در اون برنامه نویسی کردیم .

وقتی وارد آگهی خاصی میشیم خب مسلما لازمه تا اینهمه زحمتی که کشیدیم در این بخش رو ، در یک قسمت خیلی خوب نشون بدیم که قبلا ما بخش خیلی شیک و البته مناسبی رو برای نمایش این ویژگی ها در قالب تنظیم کردیم . با تکمیل شدن فرآیند های سه گانه در بخش مدیریت انشالله از جلسه بعدی نوبت به نمایش در قالب سایت خواهد رسید .

دوستان برنامه نویسی این قسمت بسیار حرفه ای هستش و شما یکبار برای همیشه این بخش رو یاد خواهید گرفت تا در تمام وب سایت هاتون از این روش استفاده کنید و لذت ببرید . پس در این جلسه هم همراه مدرس عزیز باشید . با تشکر