جلسه شصت و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برای یک بخش اختصاصی 4 قسمت نیاز است : افزودن ، ویرایش ، حذف ، نمایش !

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 61 خوش اومدین . ادامه دوره رو با قدرت و دقت بیشتری پیش خواهیم برد .

در این جلسه بازهم به پیشروی در بخش ویژگی های املاک ادامه خواهیم داد . همانگونه که در طی جلسات قبل هم گفته بودیم بخش مربوط به ویژگی های املاک یکی از قسمت های بسیار مهم در سایت ما خواهد بود .

در این جلسه قسمت مهمی از بخش ویژگی های دسته بندی املاک را با هم تکمیل خواهیم کرد که بخش مربوط به حذف این ویژگی ها می باشد . این ویژگی ها در جلسات قبلی اضافه شدند و مدیریت خوبی رو اونها انجام دادیم  . حتی قسمت Ajax رو هم روی اونها فعال کردیم و مرتب سازی رو هم روی اونها به وسیله درگ فعال کردیم .

در این جلسه بخش حذف این ویژگی هارو در قالب یک برنامه نویسی کامل پیاده می کنیم . مسلما وقتی مدیر سایت ویژگی هایی برای دسته بندی اضافه می کنه باید بتونه علاوه بر افزودن ، اونهارو حذف کنه ، ویرایش کنه و در نهایت در داخل سایت در قسمت مورد نظر نشون بده که در این چند جلسه تمامی این بخش هاروهم تکمیل خواهیم کرد که قسمت اول مربوط به حذف هستش که در این جلسه اون قسمت رو تکمیل خواهیم کرد و در جلسات بعدی سراغ تکمیل قسمت های ویرایش و نمایش اون در قالب خواهیم رفت .

پس در این چند جلسه بسیار مهم همراه ما باشید . با تشکر گروه آموزشی سئو 90 | دوره جامع طراحی سایت املاک ( وردپرس تخصصی )