30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه شصت و یکم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این قسمت از دوره آموزشی ، بخش مربوط به حذف ویژگی های املاک را با هم برنامه نویسی خواهیم نمود و این بخش هم تکمیل خواهد شد

جلسه شصت و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برای یک بخش اختصاصی 4 قسمت نیاز است : افزودن ، ویرایش ، حذف ، نمایش !

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 61 خوش اومدین . ادامه دوره رو با قدرت و دقت بیشتری پیش خواهیم برد .

در این جلسه بازهم به پیشروی در بخش ویژگی های املاک ادامه خواهیم داد . همانگونه که در طی جلسات قبل هم گفته بودیم بخش مربوط به ویژگی های املاک یکی از قسمت های بسیار مهم در سایت ما خواهد بود .

در این جلسه قسمت مهمی از بخش ویژگی های دسته بندی املاک را با هم تکمیل خواهیم کرد که بخش مربوط به حذف این ویژگی ها می باشد . این ویژگی ها در جلسات قبلی اضافه شدند و مدیریت خوبی رو اونها انجام دادیم  . حتی قسمت Ajax رو هم روی اونها فعال کردیم و مرتب سازی رو هم روی اونها به وسیله درگ فعال کردیم .

در این جلسه بخش حذف این ویژگی هارو در قالب یک برنامه نویسی کامل پیاده می کنیم . مسلما وقتی مدیر سایت ویژگی هایی برای دسته بندی اضافه می کنه باید بتونه علاوه بر افزودن ، اونهارو حذف کنه ، ویرایش کنه و در نهایت در داخل سایت در قسمت مورد نظر نشون بده که در این چند جلسه تمامی این بخش هاروهم تکمیل خواهیم کرد که قسمت اول مربوط به حذف هستش که در این جلسه اون قسمت رو تکمیل خواهیم کرد و در جلسات بعدی سراغ تکمیل قسمت های ویرایش و نمایش اون در قالب خواهیم رفت .

پس در این چند جلسه بسیار مهم همراه ما باشید . با تشکر گروه آموزشی سئو 90 | دوره جامع طراحی سایت املاک ( وردپرس تخصصی )

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید