جلسه شصت – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

این بخش پیش نمایشی از جلسه شصت است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : هر اندازه که می توانید برای کاربران خود راحتی در استفاده فراهم کنید .

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 60 رسیدیم . خیلی خوشحالیم که 6 دهه قسمت آموزشی در این دوره رو تونستیم با یاری خدا و همراهی شما عزیزان پیش ببریم . داشتن انگیزه برای ضبط و پیش بردن این دوره از شما عزیزان بوده و خواهد بود .

از جلسه 21 ، تمامی آموزش ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این جلسه میخواییم تا بخشی که شروع کردیم رو به یک سرو سامان حسابی برسونیم . در 4 جلسه قبل ما تماما با برنامه نویسی بخش ویژگی ها برای قسمت نوع املاک مشغول بودیم . در این جلسه می خواهیم تا یک قسمت راحت تر برای مدیر فراهم کنیم تا کسانی که به عنوان مدیران و تنظیم کنندگان سایت عمل کی کنند بتونن خیلی راحت تر با بخش ویژگی ها که مهم ترین قسمت در بخش نوع املاک محسوب می شه کار کنن .

در این جلسه می خواییم تا کمی با Ajax کار کنیم و یک بخش پیشرفته مرتب سازی هم برای قسمت ویژگی ها نوع ملک ایجاد کنیم . اگر با بخش فهرست  ها در وردپرس کار کرده باشین حتما متوجه شدین که شما میتونین با درگ یعنی گرفتن منو ها و جایجایی اونها ، محل اونهارو تغییر بدین . خب این یک تجریه خیلی راحت برای شماست .

ما در این جلسه قصد داریم تا عین همین قسمت رو برای بخش مربوط به ویژگی ها در قسمت نوع ملک و درواقع برای همون جدولی که با هم ساخته بودیم پیاده کنیم تا مدیر بتونه در صورت تمایل محل مربوط به ویژگی های نوع ملک رو جابجا کنه که در نوع خودش یک بخش بی نظیر باشه . وقتی در ابتدای دوره گفتیم که این دوره شما رو متخصص میکنه تمام این بخش هارو مد نظر داشتیم . پس در این جلسه فوق العاده هم همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90 | دوره طراحی سایت املاک | تخصصی و فوق حرفه ای