30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه ششم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه ششم طراحی سایت املاک شامل طراحی دو بخش هستش ، اول بخش معرفی سایت و شرح مختصر اون و بعدش ساخت یک فرم فوق العاده برای بخش جستجو پیشرفته املاک در سایت

جلسه ششم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : جستجوی وب سایت به هر میزان دسترسی کاربر را بیشتر نماید و سادگی را حفظ کند به همان اندازه سایت ما محبوب تر است .
دوستان عزیز سلام . رسیدیم به جلسه ششم از آموزش طراحی سایت املاک . این جلسه هم یکی از جلسات بسیار جذاب سایتمون هستش . در این جلسه ما دوتا بخش رو با همدیگه طراحی می کنیم . یکی مربوط به بخش معرفی سایت هست که ما در قالب یک تگ H1 که برای صفحه اول هست و یک زیر عنوان برای این تگ ، درکنار یک توضیح کلی در رابطه با وب سایتمون ارائه می کنیم که با یک طراحی ساده ، جلوه قشنگی رو به ابتدای سایت ما میده .

در ادامه یکی از مهم ترین بخش ها در قالب املاک رو می سازیم که همون بخش جستجوی پیشرفته هستش . این بخش یکی از بخش هایی هستش که خودم شخصا علاقه بسیار زیادی به اون دارم به این دلیل که دسترسی کاربر رو بیشتر می کنه و می تونیم خیلی راحت تر داخل سایت به بخش مورد نظرمون دسترسی پیدا کنیم .

بخش جستجوی پیشرفته می تونه شامل هر آیتمی برای جستجو باشه . برای مثال می تونیم املاکی رور در منطقه خاصی که مد نظرمون هست پیدا کنیم . یا می تونیم بر اساس وضعیت ملک (  فروش ، رهن و اجاره و … ) املاک رو پیدا کنیم . برنامه نویسی این بخش وقتی که بهش برسیم خیلی کامل برای شما دوستان عزیز آموزش داده میشه و شما بعد از اون می تونید خیــــــــــلی راحت بر اساس هر آیتمی که دلتون می خواد فرم جستجوی سایتتون رو تکمیل کنید . دوستان طراحی بخش جستجوی پیشرفته یکی از آیتم های اساسی در برنامه نویسی برای هر قالب هستش که ما هنگام آموزش برنامه نویسی این بخش اون رو به ساده ترین روش ممکن به شما آموزش خواهیم داد .

حتما یک حضور ذهن مناسب از این بخش داشته باشید تا زمانی که به قسمت برنامه نویسی جستجوی پیشرفته رسیدیم یک کد نویسی اساسی رو با هم یاد بگیریم و اون رو برای همه قالب هایی که بعد از این قراره طراحی کنیم استفاده کنیم .

پس با قدرت آموزش این جلسه رو هم پیش ببرید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
نظرات ارزشمند شما

بهرام :سلام اقا این جستجو فعلا که کار نمی کنه . اون بخشش رو کی آموزش میدین ؟؟

مدیر سئو 90 :با سلام . بله فعلا طراحی استاتیک انجام شده و در قسمت های برنامه نویسی که بعد از طراحی قالب شروع خواهد شد یک بخش کاملا حرفه ای خواهد شد .

در بهبود این مقاله شریک باشید