جلسه پنجاه و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : وقتی بخشی را برنامه نویسی کردیم باید خودمان اولین نفری باشیم که از آن استفاده می کند !

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک با وردپرس به قسمت 59 و بهره برداری از محصول رسیدیم . سه جلسه قبل ، بخش مربوط به ویژگی های املاک رو با هم شروع کردیم و تقریبا در قسمت نوع ملک ، بخشهای مربوط به افزودن و تغییرات این ویژگی ها ، کارهای تکمیلی رو پیش بردیم . در این جلسه میخواهیم این بخش رو ادامه بدیم و وارد خواندن این اطلاعات در بخش افزودن املاک بشیم .

در این جلسه می خواهیم از محصولات بهره برداری کنیم . ما بخش هایی رو با زحمت خیلی زیاد و البته خیلی فوق حرفه ای برنامه نویسی کردیم تا مدیر سایت و بعدا کاربران بتونن بر اساس نوع ملکی که مد نظر دارن ، ویژگی های خودشون رو انتخاب کنن  برای مثال کاربر میخواد آگهی از نوع آپارتمان ثبت کنه . وقتی نوع ملک خودش رو آپارتمان انتخاب می کنه ویژگی هایی مثل تعداد طبقه ، تعداد اتاق خواب و … براش باز میشن . اما وقتی نوع ملک رو از نوع مغازه انتخاب می کنه دیگه اتاق خواب نباید براش نشون داده بشه .

خب ما در سه جلسه قبلی این امکان رو ایجاد کردیم تا مدیر بتونه خودش هر تعداد ویژگی که دلش می خواد برای انواع ملک ها قرار بده . حالا وقتی خود مدیر می خواهد تا آگهی ثبت کنه و نوع آپارتمان رو انتخاب می کنه باید اون ویژگی هایی که تعیین کرده براش نشون داده بشن . خب در این جلسه با هم هستیم تا این قسمت هارو برنامه نویسی کنیم و کارمون رو باز هم حرفه ای تر کنیم .