30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پنجاه و نهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از ویژگی های املاک که با هم به شکل فوق حرفه ای برنامه نویسی کردیم در قسمت افزودن ملک استفاده می کنیم تا مدیر بر اساس نوع ملک بتونه ویژگی ها اون ملک رو تنظیم کنه .

جلسه پنجاه و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : وقتی بخشی را برنامه نویسی کردیم باید خودمان اولین نفری باشیم که از آن استفاده می کند !

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک با وردپرس به قسمت 59 و بهره برداری از محصول رسیدیم . سه جلسه قبل ، بخش مربوط به ویژگی های املاک رو با هم شروع کردیم و تقریبا در قسمت نوع ملک ، بخشهای مربوط به افزودن و تغییرات این ویژگی ها ، کارهای تکمیلی رو پیش بردیم . در این جلسه میخواهیم این بخش رو ادامه بدیم و وارد خواندن این اطلاعات در بخش افزودن املاک بشیم .

در این جلسه می خواهیم از محصولات بهره برداری کنیم . ما بخش هایی رو با زحمت خیلی زیاد و البته خیلی فوق حرفه ای برنامه نویسی کردیم تا مدیر سایت و بعدا کاربران بتونن بر اساس نوع ملکی که مد نظر دارن ، ویژگی های خودشون رو انتخاب کنن  برای مثال کاربر میخواد آگهی از نوع آپارتمان ثبت کنه . وقتی نوع ملک خودش رو آپارتمان انتخاب می کنه ویژگی هایی مثل تعداد طبقه ، تعداد اتاق خواب و … براش باز میشن . اما وقتی نوع ملک رو از نوع مغازه انتخاب می کنه دیگه اتاق خواب نباید براش نشون داده بشه .

خب ما در سه جلسه قبلی این امکان رو ایجاد کردیم تا مدیر بتونه خودش هر تعداد ویژگی که دلش می خواد برای انواع ملک ها قرار بده . حالا وقتی خود مدیر می خواهد تا آگهی ثبت کنه و نوع آپارتمان رو انتخاب می کنه باید اون ویژگی هایی که تعیین کرده براش نشون داده بشن . خب در این جلسه با هم هستیم تا این قسمت هارو برنامه نویسی کنیم و کارمون رو باز هم حرفه ای تر کنیم .

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید