30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پنجاه و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : این قسمت از دوره ادامه دو جلسه قبلی است و ما به تکمیل کردن بخش ویژگی های املاک خواهیم پرداخت . برنامه نویسی این قسمت دقیقا به قدرت وب سایت های مشهور آگهی است و یک بخش فوق العاده است .

جلسه پنجاه و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : در این جلسه یکبار دیگر تخصص خود را افزایش خواهید داد !

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس به قسمت 58 و تکمیلی رسیدیم . دو جلسه قبل بخش مربوط به ویژگی های املاک رو با هم شروع کردیم و تا بخش های خیلی جذابی اون رو با هم پیش بردیم . در این جلسه میخواهیم این بخش رو ادامه بدیم و خیلی کامل تر اونرو روی سایتمون اجرا کنیم .

در این جلسه بخش مربوط به ویژگی ها املاک رو با هم ادامه میدیم . دوستان عزیز ما هنگامی که مشغول بررسی مواردی بودیم که می شد در سایت اونهارو پیاده کرد زمان خیلی زیادی رو برای طراحی این قسمت صرف کردیم . بخش هایی که در این 3 جلسه و تا اینجا به شما آموزش داده شدند واقعا در سطح فوق پیشرفته برنامه نویسی سایت های وردپرسی هستند . این حد از برنامه نویسی شاید در کشور ما توسط برنامه نویسان خیلی کمی اجرا شود چرا که قدرت برنامه نویسی در این قسمت ها تماما برای خود ما واضح و مشخص است .

شما با خیال راحت و با قدرت جلسات رو پیش ببرید اما مثل همیشه خاطر نشان می کنیم که عجله نکنید و صبر داشته باشید . روی آموزش با کیفیت تمرکز کنید نه روی اتمام دوره . شما شاید یکسال زمان بگذارید اما بعدر از یک سال واقعا حرف های زیادی برای گفتن دارید و همونطور که در ابتدای دوره مون گفته بودیم این دوره ویژه بازار کار  آموزش تخصصی وردپرس هست . پس با قدرت این جلسه رو استارت بزنید .

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید