بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت

جلسه پنجاه و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک

این قسمت از دوره ادامه دو جلسه قبلی است و ما به تکمیل کردن بخش ویژگی های املاک خواهیم پرداخت . برنامه نویسی این قسمت دقیقا به قدرت وب سایت های مشهور آگهی است و یک بخش فوق العاده است .

0 218

نکته این جلسه : در این جلسه یکبار دیگر تخصص خود را افزایش خواهید داد !

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس به قسمت 58 و تکمیلی رسیدیم . دو جلسه قبل بخش مربوط به ویژگی های املاک رو با هم شروع کردیم و تا بخش های خیلی جذابی اون رو با هم پیش بردیم . در این جلسه میخواهیم این بخش رو ادامه بدیم و خیلی کامل تر اونرو روی سایتمون اجرا کنیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این جلسه بخش مربوط به ویژگی ها املاک رو با هم ادامه میدیم . دوستان عزیز ما هنگامی که مشغول بررسی مواردی بودیم که می شد در سایت اونهارو پیاده کرد زمان خیلی زیادی رو برای طراحی این قسمت صرف کردیم . بخش هایی که در این 3 جلسه و تا اینجا به شما آموزش داده شدند واقعا در سطح فوق پیشرفته برنامه نویسی سایت های وردپرسی هستند . این حد از برنامه نویسی شاید در کشور ما توسط برنامه نویسان خیلی کمی اجرا شود چرا که قدرت برنامه نویسی در این قسمت ها تماما برای خود ما واضح و مشخص است .

شاید در قدم های اولیه درک کد ها کمی برای شما سخت باشه اما نگران هیچ چیزی نباشید ! با چندبار تکرار کدها ملکه ذهن شما خواهند شد حتی اگر کد هارو حفظ هم نکنید باز هم مهم نیست . حداقل منبعی آموزشی مناسبی دارید که این موارد رو که در هیچ جای وب فارسی نیست رو به شما آموزش داده .

شما با خیال راحت و با قدرت جلسات رو پیش ببرید اما مثل همیشه خاطر نشان می کنیم که عجله نکنید و صبر داشته باشید . روی آموزش با کیفیت تمرکز کنید نه روی اتمام دوره . شما شاید یکسال زمان بگذارید اما بعدر از یک سال واقعا حرف های زیادی برای گفتن دارید و همونطور که در ابتدای دوره مون گفته بودیم این دوره ویژه بازار کار  آموزش تخصصی وردپرس هست . پس با قدرت این جلسه رو استارت بزنید.

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است