30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پنجاه و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از برنامه نویسی سایت املاک ، وارد برنامه نویسی قسمت ویژگی های املاک میشیم و با یک برنامه چینی تخصصی این قسمت رو برنامه نویسی می کنیم .

جلسه پنجاه و ششم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : قبل از دست به کد شدن ، تمامی احتمالات و رویداد های یک بخش را در نظر بگیرید !

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس به ایستگاه 56 رسیدیم . چند قسمتی هست که به شکل تخصصی وارد برنامه نویسی بخش های اساسی در سایت املاک شدیم . در دو جلسه قبلی یک بخش گالری فوق حرفه ای رو با هم برنامه نویسی کردیم که در هیچ منبع آموزشی شما نظیر اون رو تاکنون ندیدین .

در این جلسه قصد داریم تا وارد برنامه نویسی بخش ویژگی های املاک در قالبی بسیار متفاوت و فوق تخصصی بشیم . بخش ویژگی های املاک درواقع همون قسمت هایی هستند که برای ارائه جزئیات بیشتر توسط اون ملک ارائه میشن . برای مثال ملک ما از نوع آپارتمان هست . این آپارتمان متراژ مشخصی داره ، پارکینگ ممکنه داشته باشه یا نداشته باشه ، انباری و برخی امکانات دیگه مثل اتاق خواب و ….

این ویژگی ها ویژگی هایی هستند که مختص آپارتمان هستند . اما اگر ملک ما از نوع مغازه بود . خب دیگه در نوع مغازه ما اتاق خواب نداریم و برخی ویژگی ها فرق می کنند . پس به همین خاطر باید سیستمی رو پیاده کنیم تا هم مدیر و هم کاربران سایت براساس نوع ملکی که انتخاب می کنند بتونن ویژگی های اون رو هم وارد کنند .

این ویژگی ها هر اندازه که توسعه یافته تر باشه اولا قدرت برنامه نویسی مارو به رخ میکشه و دوما اینکه تجربه کاربری خیلی خوبی هم به جا میذاره و کاربران حتما از تعامل با وب سایت ما راضی خواهند بود . همونطور که قبلا هم گفتیم در نظر گرفتن تمامی پارامتر های ممکن و الحاق اونها با تجربه کاربری بسیار تاثیر گذاره . پس در این جلسه فوق العاده جامع  همراه ما باشید . باتشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید