جلسه پنجاه و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : تمام طراحی قالب در بخش های ابتدایی به پایان نمیرسد . بخشی هم برای برنامه نویسی رزو میشود .

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس به جلسه 55 رسیدیم . در این قسمت ادامه آموزش جلسه قبل رو با هم پیش خواهیم برد .

در این جلسه ما بیشتر روی نمایش تصاویر گالری در قالب کار می کنیم و البته روی تنظیم استایل اونها در صفحه افرودن املاک هم کار خواهیم کرد . جلسه قبلی یک برنامه نویسی خوبی رو برای بخش گالری تصاویر انجام دادیم که تصاویری بجز تصویر شاخص خود ملک رو مدیر سایت و همینطو کاربران هم بعدا بتونن برای آگهی هاشون انتخاب بکنن .

در این جلسه همین تصاویری که از طریق پنل مدیریت اضافه شدند رو با هم دریافت می کنیم و در قالب همون اسلایدری که برای بخش گالری در نظر گرفته بودیم نمایش میدیم . البته که برنامه نویسی این قسمت تماما توسط خود ما صورت گرفته و هیچ افزونه خاصی که جدا از برنامه نویسی سایت باشه در این قسمت ما به کار نبردیم .

همیشه به شما دانشجوهای صبور دوره مون توصیه کردیم و می کنیم که برنامه نویسی تمامی بخش هارو سعی کنید تا حد امکان خودتون انجام بدین به این دلیل که اولا دانش برنامه نویسی خودتون رو توسعه بدید و دوما وقتی شما میتونید با چندین خط استاندارد و مطمئن بخش های مورد نظر خودتون روبرنامه نویسی کنید و نگران تغییر در اونها هم نباشید پس لزومی نداره تا افزونه هایی استفاده کنید که اصلا شیوه کار با اونهارو بلد نیستید و به درد استفاده در بخش برنامه نویسی تخصصی هم نمی خورند . پس هدف ما در این دوره یادگیری برنامه نویسی تخصصی و پیشرفته در وردپرس هست تا یکبار برای همیشه خیال خودمون رو راحت کنیم و تا جایی که توانش رو داریم سیستم هارو توسعه بدیم .