جلسه پنجاه و چهارم- آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برنامه نویسی در هسته وردپرس توسط کامپوننت های خود وردپرس یک هنر در برنامه نویسی وردپرس است .

دوستان عزیز در دوره آموزشی طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس به جلسه 54 رسیدیم که البته یکی از جلسات بسیار جالب برای برنامه نویسی قالب هست . در این جلسه وارد برنامه نویسی بخش گالری تصاویر برای املاک میشیم . درواقع وقتی که مدیر ملک وارد بخش املاک میشه تا ملکی رو اضافه کنه بخشی رو داشته باشه برای اینکه بتونه تصاویر مربوط به گالری تصاویر املاک رو هم به راحتی انتخاب کنه .

درواقع در این صفحه ما گالری تصویری به شکل پیشفرض توسط وردپرس نداریم و باید خودمون برای این قسمت برنامه نویسی کنیم تا یک گالری تصویری رو برای این بخش ایجاد کنیم . برای اینکه یک گالری تصویری داشته باشیم بهتر این هست که از آپلودر وردپرس استفاده کنیم و از اون آپلودر کمک بگیریم تا بتونیم بخش گالری رو با هم بسازیم .

برای بخش گالری ما یک هسته خیلی قوی رو برنامه نویسی خواهیم کرد . برنامه نویسی این قسمت یک بخش تخصصی هست که حتما خواهش داریم تا این بخش رو با دقت تمام مشاهده کنید تا برنامه نویسی یک گالری اختصاصی در داخل وردپرس رو بدون هیچ افزونه ای یاد بگیرید . علاوه بر یادگیری برنامه نویسی گالری ، نحوه استفاده از کامپوننت های خود وردپرس رو هم در برنامه نویسی قالب یاد خواهید گرفت . این جلسه یکی از فوق العاده ترین جلسات ما هست پس با دقت تمام این جلسه رو دنبال کنید .

در هر بخشی که سوالی برا شما پیش اومد حتما در بخش مربوط به همون جلسه برای ما مطرح کنید تا پاسخگوی شما دانشجویان صبور در دوره جامع طراحی سایت املاک باشیم . با تشکر سئو 90