جلسه پنجاه و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : از مقابله با کد ها واهمه نداشته باشید ، با خلق یک وب سایت خوب ، هنر خود را نشان دهید !

دوستان عزیز دوره آموزشی طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس به جلسه 53 از این دوره فوق العاده جامع خوش اومدین . در این جلسه وارد برنامه نویسی شاخص ترین قسمت سایتمون خواهیم شد که همون بخش جزئیات املاک هست .

درواقع در این صفحه هست که مخاطب وارد میشه و تمامی مشخصات ملک یا آگهی رو از کوچیک تا بزرگ میبینه . ما در جلسات طراحی قالب ، در حدود 5 تا 6 جلسه ای به طراحی این صفحه اختصاص دادیم و شما از همون جلسه در جریان جامعیت این صفحه قرار گرفتید . در این قسمت از دوره آموزشی وارد برنامه نویسی خود این صفحه خواهیم شد و بخش هایی از اون رو با هم تکمیل خواهیم کرد . شاید چند قسمت برای تکمیل این صفحه زمان بگذاریم ولی همونطور که گفتیم این صفحه درواقع شاخص ترین صفحه ای هست که در وب سایت ما وجود داره .

جلسه قبل بخش جدیدترین املاک رو با هم بخوبی پیاده کردیم . در این جلسه صفحه مربوط به هریک از این املاک رو هم با هم آغاز می کنیم .

همه صفحات وب سایت یک طرف ، این صفحه هم یک طرف . همونطور که در جلسات طراحی قالب هم خدمتتون عارض شدیم ، حتما زمان مناسبی برای طراحی این صفحه قرار بدین اما زیاد هم اونرو شلوغ نکنید . شلوغ بودن این صفحه باعث میشه کاربر حتی به بقیه بخش ها نگاه هم نکنه که این از لحاظ تجربه کاربری اصلا مناسب نیست .

ما تا جایی که امکانش بود سعی کردیم تا موارد اصلی و مهم تر رو در ابتدای صفحه برای کاربر روشن کنیم تا با ذهنیت بهتر به مطالعه ادامه اطلاعات ملک بپردازه . همیشه قبل از طراحی یک بخش خودتون رو جای کاربر قرار بدید و بعد اقدام به طراحی کنید . پس در این جلسه هم همراه ما باشید . با تشکر

گروه آموزشی سئو 90 | دوره جامع طراحی وب سایت املاک با وردپرس