جلسه پنجاه و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برای بخس های خاص ، توابع خاصی هم وجود دارند ، حتما دنبال آنها بگردید .

دوستان همراه دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 51 از دوره فوق العاده جامع رسیدیم . در این جلسه یکی از بخش های مهم در صفحه اصلی سایت رو با هم تکمیل می کنیم که بخش مربوط به آخرین املاک یا همان جدید ترین املاک می باشد .

برای شروع برنامه نویسی این قسمت ، باید از حلقه های خاص وردپرس استفاده کنیم و شما در این قسمت مجدد کار با حلقه های خاص رو برای نمایش جدیدترین املاک یاد خواهید گرفت . در صفحه اصلی بخش هایی داریم که می تونیم به شکل ثابت و یا قابل تغییر برنامه نویسی کنیم . منظور از ثابت این هست که این قسمت همیشه در این قسمت از قالب برای ما نشون داده بشه . بخش متغیر هم به این معنی است که کاری کنیم تا این قسمت بتونه با یه قسمت دیگه جایگزین بشه .

ما برنامه نویسی هر دو حالت این قسمت هارو برای شما آموزش خواهیم داد . در این جلسه چند ملک رو به عنوان نمونه اضافه می کینم و روی اونها کار می کنیم . توجه داشته باشید که بخش مربوط به املاک دیگه کاملا اختصاصی هست و لازمه تا دقت مناسبی روی اون داشته باشیم .

در این قسمت چند تابع خیلی مهم رو با هم یاد خواهیم گرفت . برای بخش های خاصی که شما فکر می کنید ممکنه ابزاری در اختیار نباشه ، حتما به قسمت داکیومنت وردپرس مراجعه کنید و توابع بسیار جالب وردپرس رو بررسی کنید . در این جلسه یک تابع خیلی خاص رو هم برای برنامه نویسی بخش آخرین املاک به کار میبریم و شما تشویق میشید تا دنبال توابع خاص تر و کاربردی تر وردپرس باشید . تفاوت دوره ما هم با بقیه دوره ها در همین آموزش های خاصه !

در این جلسه امیدواریم نکات آموزشی خوبی رو یاد بگیرید . باتشکر گروه آموزشی سئو 90