30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پنجاه – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از دوره که 50 امین قسمت از آموزش هست ، بخش مربوط به Custom Taxonomy در وردپرس را ا هم یاد خواهیم گرفت که بخشی اساسی در برنامه نویسی تمام قالب های وردپرس است .

جلسه پنجاه – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : کار با بخش Custom Taxonomy در وردپرس همانند Post Type ها از الزامات طراحی قالب وردپرس است .

دوستان خوب دوره آموزشی سایت مشاور املاک با وردپرس ، به قسمت 50 رسیدیم و 5 دهه قسمتی رو پشت سر گذاشتیم . در این جلسه یکی از بخش های مهم دیگه که توی همه قالب های وردپرس به اون نیاز داریم رو به شکل کامل با هم آموزش خواهیم دید . این قسمت Custom Taxonomy نام داره و همونطور که در ابتدا گفتم همانند پست تایپ ها ، یکی از بخش های اساسی در طراحی همه قالب های وردپرس هستند .

ما جلسه قبل بخش املاک رو به دوره اضافه کردیم ، و شما مشاهده کردید که به چه شکلی میشه یک بخش برای پست از نوع اختصاصی رو اضافه کرد .

به همین خاطر در تمامی جلسات تاکید بر این داریم که آموزش هارو با دقت پیش ببرید و هرگز در مطالعه جلسات عجله نکنید . چرا که سهل انگاری در یادگیری ، بعدا باعث میشه که خودتون برگردین و مجدد قسمت هایی که ضعف دارید رو مطالعه کید که این کار وقت زیادی از شما میگیره و باعث تداخل ذهنی بین مطالعه الان و مطالعه اون بخش که رها کردین ایجاد می کنه .
امیدواریم اموزش های ما در قسمت های برنامه نویسی توسط مدرس عزیز جناب بیگلری مورد استفاده شما واقع بشه و بتونید وب سایت خودتون رو همگام با ما پیش ببرید و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر یک از قسمت ها با ما در بخش مربوط به همان جلسه در ارتباط باشین . با تشکر گروه آموزشی سئو 90

 

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید