جلسه پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : کاربران بدنبال راه های ارتباطی هستند ، درصورت امکان در ابتدای سایت آنها را درج کنید .
دوستان رسیدیم به جلسه پنجم و شروع یک بخش جذاب از قالبمون . بخش هدر اصلی قالب که قرار هست چندتا بخش اصلی رو در داخلش قرار بدیم . این بخش هدر اصلی سایت یابد به نحوی طراحی بشه که کاربران به محض ورود به وب سایت بتونن ازش استفاده کنن . یعنی ما حدالامکان باید بخش هایی رو داخلش قرار بدیم که کاربر بتونه از اون استفاده کنه . ما در این بخش در نظر داریم که در این جلسه یک بخش برای اطلاعات تماس در نظر بگیریم و در جلسات بعدی یکی از بخش های اساسی که برای هر قالب املاک نیاز هست رو داخلش طراحی کنیم که همون بخش جستجوی پیشرفته هستش .

جستجوی پیشرفته در قالب املاک یکی از ارکان اساسی هستش کاربران سایت تمایل دارند تا املاک رو براساس وضعیت های مختلف جستجو کنن و در همین بخش هدر اصلی معمولا بهتر هست تا سایت رو در قالب دو جمله خیلی کوتاه به کاربران سایت معرفی کنیم تا بدونن از کدوم سامانه در حال استفاده هستند . که این بخش هم در جلسات بعدی طراحی خواهد شد .

یکی از نکات جذاب کننده هدر در سایت های املاک استفاده از تصاویر جذاب ملک در ابتدای سایت هست که ما همین کار رو دربخش هدر اصلی انجام دادیم . دقت کنید که تصاویر زیبا کننده کار شما هستند پس هنگام استفاده از اونها دقت کنید . آموزش این بخش زیاد طولانی نیست و البته برای اولین بار در این جلسه استفاده از فونت آیکون ها یا همون کتابخانه FontAwesome رو با هم یاد میگیریم و قرار هستش که به وفور از این کتابخانه و آیکون های جذاب اون در طراحی سایت استفاده کنیم .

فونت آیکون ها هم یکی از عناصر بسیار جلوه دهنده در قالب سایت ما هستند . پس با قدرت جلسه پنجم رو هم یاد بگیرید تا بریم سراغ جلسات بعدی .