30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و نهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه وارد آموزش بخش Custom Post type ها میشیم و به کمک این قسمت بخش اختصاصی املاک رو در قالبمون پیاده می کنیم تا از این پس بخشی برای مدیریت املاک داشته باشیم .

جلسه چهل و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : افزودن بخش های اختصاصی به هسته وردپرس نشانه وارد شدن شما به دنیای تخصص وردپرس است .

دوستان و همراهان دوره آموزشی طراحی سایت مشاور املاک با وردپرس ، به ایستگاه 49 رسیدیم . در این جلسه با یک بخش بسیار جذاب به نام Custom Post type ها در وردپرس آشنا میشیم . بخشی که اگر نباشه عملا ما املاکی هم نخواهیم داشت . وردپرس به شکل پیشفرض چندین Post type داخل خودش داره که برگه ها و نوشته ها جز شاخص ترین اونها هستند .

ما در نسخه هایی از وردپرس این امکان رو تا الان پیدا کردیم تا خودمون هم Custom Post type به وردپرس اضافه کنیم . این امکان به نوعی ایجاد یک تحول در سیستم وردپرس بود تا بتونیم به راحتی بخش هایی که متناسب با سایت ما هستند رو در هسته وردپرس و به قالب خودمون اضافه کنیم .

قسمت اول بخشی هستش که مدیر سایت املاک رو ثبت می کنه و قسمت دوم هم بخشی هست که کاربران برای ما ملکی رو ارسال می کنن یا درواقع آگهی خودشون رو برای ثبت در سایت به مدیریت ارسال می کنن . برای هر دو این بخش ها ما برنامه نویسی در هسته وردپرس رو خواهیم داشت . برای بخش املاک لازم هست تا متادیتا (MetaData) هایی در نظر گرفته بشه تا نسبت به نوع ملک تغییر کنن و هم در پنل مدیریت و هم در پنل کاربران قابل کنترل باشن .

در این بخش که قدم اول کار با بخش املاک هست سعی کنید تا نحوه افزودن Custom Post type و پیکربندی اون از لحاظ برنامه نویسی رو بخوبی یادبگیرید .

امیدواریم این جلسه برای شما فوق العاده مناسب باشه . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید