جلسه چهل و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : امنیت و اعتبار سنجی بخش ورود و ثبت نام در این جلسه آموزش داده خواهد شد . شصت دانگ حواستان را جمع کنید .

دوستان عزیز دوره آموزشی طراحی سایت املاک با وردپرس ، به جلسه 48 از دوره آموزشی خوبمون رسیدیم . این جلسه از محبوب ترین جلسات در بین مدرسین مجموعه هستش به این دلیل که در این جلسه شما به شکل خیلـــــــــــــــــــــــــــــی حرفه ای یاد میگیرید که به چه شکلی روی امنیت فرم ورود و ثبت نام در سایت کار کنید و اعتبار سنجی های لازم روی اون انجام دهید .

من قبلا هم بهتون گفته بودم که بخش ورود و و ثبت نام یکی از مهم ترین بخش ها هست و بقیه قسمت هایی که ما در سایت املاک خواهیم داشت در گرو عبور امن از این قسمت هستش . شما باید یاد بگیرید که به چه شکلی در وب سایت های خودتون امنیت فرم های ورود و ثبت نام رو تامین کنید . مثلا زمانی که کاربر ایمیلی رو وارد می کنه که از قبل وجود داره و میخواد مجدد با همون ایمیل ثبت نام کنه ، ما بهش این اجاره رو نباید بدیم .

با برای مثال وقتی کاربر نام کاربری یا کلمه عبوری که با قوانین سایت ما مشخص شدن رو وارد نکرد بتونیم پیغام های مناسبی رو بهش نشون بدیم تا بتونه متوجه بشه و اصلاحات لازم رو انجام بده .

موضوعات خیلی زیادی در این جلسه آموزش داده میشن و این جلسه یکی از تقریبا طولانی ترین جلسات از ابتدای دوه مون تا الان هست که حدود 31 دقیقه هست . شما در این جلسه فیلتر گذاری های مختلف ، توابع مخصوص وردپرس برای بررسی وضعیت کاربران ، ثبت نام موفق ، هدایت کاربر پس از ثبت نام در محل صحیح و پنل کاربری خود ، افرودن بخش هایی به وب سایت که فقط کاربران پس از ثبت نام حق دارند تا آنها را ببیند و خیلی موارد دیگر در این جلسه خدمت شما آموزش داده خواهد شد .

توصیه من به شما حتما و حتما تمرین و تکرار این جلسه حداقل 10 بار برای خودتون هستش تا بتونید بخوبی با این توابع و همینطور برنامه نویسی های اختصاصی که خودمون برای امنیت انجام دادیم آشنا بشید . همونطور که چند بار گفتیم این بخش در ابتدای همه بخش ها هست . پس هر اندازه که لازم بود در این جلسه متوقف بشید تا خیلی خوب یادبگیرید و بتونید برای همه سایت هاتون این قسمت رو برنامه نویسی کنید .

صبر و حوصله کلید اصلی شما برای موفقیت در این دوره هست . باتشکر سئو 90