جلسه چهل و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : ابزارک ها دو نوع هستند : آماده در وردپرس و اختصاصی که توسط خود ما نوشته می شوند . برای استفاده از هردو آنها باید بخش ابزارک ها در قالب فعال شود !

دوستان وقتتون بخیر امروز به وعده هامون مثل همیشه عمل کردیم و آموزش برنامه نویسی وردپرس برای قالب املاک رو در جلسات 43 ، 44 و 45 داخل پکیج قرار دادیم . مدرسین هرروز تلاش می کنند تا دوره هرچه زودتر به شکل کامل به اتمام برسه  و شما هرروز با آموزش های جدید قدم به قدم پیش برید . البته که برای تمرین و تکرار هم فرصت خواهید داشت . در بخش هایی که ما مشغول تدوین سرفصل های جدید تر هستیم شما مشغول به تمرین و تکرار باشید تا بعد از اتمام دوره بتونید با قدرت بیشتر قالب های خودتون رو شروع کنید .

در این جلسه یکی از بخش های پایه برای تمام قالب های وردپرس رو با هم یاد می گیریم که بخش ابزارک ها هستند و در تمامی قالب های وردپرس باید وجود داشته باشن .

البته یک نکته مهم رو هم درنظر داشته باشید :

ما در این دوره تمام بخش های مربوط به ابزاراک های وردپرس رو بدون کم و کاست آموزش خواهیم داد . اما بخش مربوط به برنامه نویسی ابزارک های اختصاصی تر تا حدودی اشاره خواهند شد ولی در یک دوره مجزا و به شکل اختصاصی برا شما تهیه شده و در داخل سایت برای خرید قرار خواهد گرفت .

در این جلسه شش دانگ حواستون رو مثل همیشه جمع کنید تا با ابزارک ها در وردپرس آشنا بشید و اونها رو به شکل مناسب در هر بخشی از قالبتون که نیاز بود استفاده کنید  . ما در این قالب از ابزارک های خود وردپرس برای ساید بار صفحات استفاده خواهیم کرد .

امیدواریم این جلسه رو هم خیلی خوب پیش برید . باتشکر سئو 90