30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه 45 یکی دیگر از بخش های شاخص در وردپرس را با هم یاد خواهیم گرفت که بخش مربوط به برنامه نویسی بخش ابزارک ها (ویجت) هستند و ابزارک های وردپرس را فعال و آنها را استفاده خواهیم کرد .

جلسه چهل و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : ابزارک ها دو نوع هستند : آماده در وردپرس و اختصاصی که توسط خود ما نوشته می شوند . برای استفاده از هردو آنها باید بخش ابزارک ها در قالب فعال شود !

دوستان وقتتون بخیر امروز به وعده هامون مثل همیشه عمل کردیم و آموزش برنامه نویسی وردپرس برای قالب املاک رو در جلسات 43 ، 44 و 45 داخل پکیج قرار دادیم . مدرسین هرروز تلاش می کنند تا دوره هرچه زودتر به شکل کامل به اتمام برسه  و شما هرروز با آموزش های جدید قدم به قدم پیش برید . البته که برای تمرین و تکرار هم فرصت خواهید داشت . در بخش هایی که ما مشغول تدوین سرفصل های جدید تر هستیم شما مشغول به تمرین و تکرار باشید تا بعد از اتمام دوره بتونید با قدرت بیشتر قالب های خودتون رو شروع کنید .

در این جلسه یکی از بخش های پایه برای تمام قالب های وردپرس رو با هم یاد می گیریم که بخش ابزارک ها هستند و در تمامی قالب های وردپرس باید وجود داشته باشن .

البته یک نکته مهم رو هم درنظر داشته باشید :

ما در این دوره تمام بخش های مربوط به ابزاراک های وردپرس رو بدون کم و کاست آموزش خواهیم داد . اما بخش مربوط به برنامه نویسی ابزارک های اختصاصی تر تا حدودی اشاره خواهند شد ولی در یک دوره مجزا و به شکل اختصاصی برا شما تهیه شده و در داخل سایت برای خرید قرار خواهد گرفت .

در این جلسه شش دانگ حواستون رو مثل همیشه جمع کنید تا با ابزارک ها در وردپرس آشنا بشید و اونها رو به شکل مناسب در هر بخشی از قالبتون که نیاز بود استفاده کنید  . ما در این قالب از ابزارک های خود وردپرس برای ساید بار صفحات استفاده خواهیم کرد .

امیدواریم این جلسه رو هم خیلی خوب پیش برید . باتشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
نظرات ارزشمند شما

رضا :با سلام و خسته نباشید من وقتی از قسمت برگ ها روی برگ نمونه می روم و بر روی نمایش کلیک می کنم به صفحه (برگ نمونه)مورد نظر میرود .ولی از منو وقتی بر روی برگ نمونه کلیک می کنم هیچ عملی انجام نمی دهد

مدیر ارشد :با سلام و وقت بخیر ، برگه نمونه ای که در منو سایت شما هست حتما آدرس درست نداره .. یکبار از بخش فهرست ها برگه نمونه رو پاک کنید و مجدد از بحش برگه ها اضافه کنید .

رضا :مشکل حل شد

مدیر ارشد :با سلام و عرض ادب ... ابزارک های غیر فعال اگر پاک شوند هم مشکلی یوجود نمیارند مگر اینکه شما خودتون تغییرات خاصی در ابزارک هاتون داده باشید . مجدد میتونید همون ابزارک هارو در لیست ابزارک ها استفاده کنید .. ممنون و متشکر

رضا :سلام ببخشید در قسمت ابزارک ها من به اشتباه روی پاک سازی ابزارک ها غیرفعال شدن زده ام الان پاییش هم این پیغام میده ین گزینه فهرست تمام ابزارک‌های غیر فعال را پاک می‌کند. شما قادر نخواهید بود هیچ‌کدام از شخصی‌سازی‌ها را بازیابی نمایید. الان را کاره چیه

در بهبود این مقاله شریک باشید