30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه 44 ، موضوع مهمی را آنقدر تکرار کرده ایم تا شما از دست ما خسته شوید و این موضوع را یاد بگیرید . باید در این جلسه درک کنید تا چه زمانی باید فایل هایی را ساخت و چه زمانی می توان بجای چندین فایل از یک فایل استفاده کرد !

جلسه چهل و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : با توجه به طراحی قالب خود این امکان را دارید تا تعداد فایل های وردپرس برای قالب را کاهش دهید و از یک فایل استفاده کنید .

دوستان خوب در دوره آموزشی سایت املاک ، به جلسه 44 رسیدیم ، همونطور که بهتون قول داده بودیم امروز قرار هست تا مثل روز های قبل ، چند جلسه از آموزش رو در همین روز براتون ضبط کنیم و آماده دانلود داخل پکیج قرار بدیم . این جلسه یکی از جلسات مهم از نظر من هستش . پس خوب به بخشی که در پایین خواهم گفت دقت کنید .

به این قسمت قشنگ توجه کنید !

شما بسته به نوع قالب باید حرفه ای بودن خودتون رو نشون بدین و با توحه به شرایطی که توی قالب دارین خودتون هوشمندانه عمل کنین . ما داخل این جلسه شاید 5 الی 6 بار روی این موضوع هی تکرار کردیم به حدی که خسته کننده شده اما برای ما خیلی مهمه تا شما درک کنید که چطور و طبق چه اصولی در سلسله مراتب وردپرس ، ما باید این کار رو انجام بدیم . گرچه که بخاطر موضوع آموزش ما در داخل این دوره باید همه فایل هارو برای شما بسازیم اما بهتون چندین بار تکرار کردیم تا تفهیم بشه که در چه شرایطی میتونیم حتی بهتر هم عمل کنیم و فایل هارو کاهش بدیم. نگران نباشید مشکلی هم پیش نمیاد .

همینطور اشاره کردیم که بخش هایی که بصورت تکراری برنامه نویسی می شن و مشابه هم هستد جنبه آموزشی دارند تا شما بخوبی با کدها دوست بشید و در جلسات آخر که قالب رو به یک قالب بهینه تبدیل خواهیم کرد حتما چنین نکاتی رو براتون بازگو خواهیم کرد و کدهامون رو خیلی بهینه تر خواهیم کرد . یادتون نره که این پروزه یکی از جامع ترین دوره هاست وشما اگر خوب بخونید همین دوره براتون کافی هست . پس به ما اطمینان کنید .

امیدواریم این جلسه رو هم خیلی خوب پیش برید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
نظرات ارزشمند شما

رضا سیفی :همونطور که فرمودید جناب قدیمی این دوره برای ما کافیه . دمتون گرم . به محض اتمام دوره اولین نفری هستم که میخرمش

در بهبود این مقاله شریک باشید