30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و سوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه 43 خیلی مهم هست ، به این دلیل که ما باید با سیستم تنظیم صفحات در داخل وردپرس آشنا بشیم و یادبگیریم که به چه شکل صفحات مخصوص به هربخش را تنظیم کنیم تا به درستی نمایش داده شوند .

جلسه چهل و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : تنظمیات مربوط به برگه ها ( شامل ایجاد و مشخص کردن نقش هر برگه ) را بخوبی درک کنید و چندبار تکرار کنید .

دوستان خوب از جلسه 36 دوره داریم به سرعت و بدون وقفه پیش میریم و هرروز تقریبا 2 الی 3 جلسه رو براتون جهت دانلود قرار میدیم . امروز به جلسه 43 از دوره آموزشی طراحی وب سایت املاک رسیدیم و یکی از جلسات بسی مهم که یادگیری این جلسه به نوعی پیش نیاز برای ادامه کار سایتمون هست چون اگر مضمون این جلسه رو بخوبی درک نکنید در نمایش صفحات وب سایت بعد از این جلسه مشکل خواهید داشت .

پس توصیه می کنم چندین بار با دقت بخش های مربوط به مراحل اصلی رو که توضیح دادیم رو بخوبی تمرین کنید و سعی کردیم تا مثل همیشه با تدریسی یکنواخت وبدون عجله این قسمت رو براتون توضیح بدیم .

صفحات وب سایت ما یک مشخصه مهم هستند و بدون صفحات عملا ما داخل وب سایت قادر به نمایش چیزی نیستیم . پس لازمه تا مشخص کنیم که هر محتوایی لازمه تا در چه صفحه ای و همچنین در چه قالبی نشون داده بشه . از این جهت باید روشی که لازمه تا چند مرحله در اون طی بشه رو یاد بگیریم و در تمامی قالب ها به این شکل عمل کنیم . همونطور که قبلا هم بهتون گفتم مباحثی که در ابتدا تدریس می شن مربوط به برنامه نویسی پایه همه قالب های وردپرس هستند و شما باید به تمام این بخش ها مسلط بشید . تمامی این موارد در همه قالب های وردپرس وجود دارند و صرفا برای سایت املاک نیس بلکه برای تمامی سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی و .. شما باید به همین شکل عمل کنید و این تنظیمات و کدها رو داخل سایت و قالبتون داشته باشید .

پس از اتمام بخش های پایه به سرعت وارد بخش املاک میشیم به این دلیل که بخش املاک نیازمند برنامه نویسی اختصاصی در هسته وردپرس هست و شما برای درک اون بخش ها لازمه تا به تمامی بخش های پایه تسلط داشته باشید . پس در این جلسه همراه ما باشید .

باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید