جلسه چهل و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : ساخت قالب های اختصاصی برای برگه ها ، ساده اما بسیار پرکاربرد هستند . پس نحوه کار آنها را بخوبی درک کنید .

دوره آموزشی قالب املاک ، یا بهتر بگیم وب سایت املاک به جلسه 42 رسید . همونطور که ممکنه در جریان دوره باشید ما در ابتدا طبق سرفصل ها تصمیم گرفتیم تا بخش های مربوط به پایه و اساس برنامه نویسی قالب وردپرس رو که برای همه قالب ها یکسان هستند به شکل کامل آموزش بدیم و معنی و مفهوم خیلی از بخش هارو درک کنیم . درنهایت و پس از اتمام این بخش ها به سراغ برنامه نویسی بخش های مربوط به املاک بریم و تمامی قسمت هایی که در بخش طراحی قالب برای اونها در نظر گرفته بودیم رو کامل کنیم .

در این جلسه هم ، دو بخش خیلی مهم که در همه وب سایت های وردپرس وجود دارند و بخش مهمی از کار ما هم هستند رو برنامه نویسی می کنیم و به اتمام می رسونیم که بخش برگه ها و همینطور بخش قالب برگه ها هستند . شما در داخل وب سایتتون برگه های مختلفی دارید . برگه تماس ، برگه درباره ، برگه مربوط به محتوای کلمات کلیدی ، برگه محصولات و … برای اینکه این برگه ها در یک بستر نمایش داده بشن لازم هست تا اون بستر رو فراهم کنیم و طراحی و برنامه نویسی اون رو انجام بدیم تا محتواهایی که از بخش برگه ها برای ما ارسال می شن در قالب درست وب سایت نشون داده بشن .

همینطور بخش بسیار مهمی رو هم یاد خواهیم گرفت که در قالب های حرفه ای یکی از بخش های جدایی ناپذیر هست و اون هم بخش قالب های اختصاصی برای برگه ها هستند .

برگه هایی که داخل سایت از بخش برگه ها ارسال می شن یک قالب پیش فرض دارند . اما حالا اگه بخواییم یک برگه برای مثلا بخش ورود و ثبت نام طراحی کنیم یا یک برگه برای بخش حساب کاربری مشتریان ایجاد کنیم اونوقت باید چه فایلی بسازیم و اونرو چطور برنامه نویسی کنیم ؟ درواقع برگه هایی اختصاصی می خواهیم تا حتی اگه محتوای اون رو هم از بخش برگه ها ارسال کردیم بتونیم قالب دیگه ای رو داشته باشیم . برای این قسمت ما باید بخش قالب های برگه رو خیلی خوب یاد بگیریم و مفهوم اونهارو درک کنیم . پس در این جلسه هم همراه ما باشید .

باتشکر سئو 90