جلسه چهلم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برای مشاهده جزئیات هر بخش ، حتما قسمتی را خواهیم داشت . آنها را بخوبی بشناسید و برنامه نویسی کنید !

دوستان و همراهان صبور دوره ، برنامه نویسان خوب دوره آموزشی سایت املاک ، به جلسه 40 رسیدیم . جلساتی که با هم پیش می بریم از جمله بخش های خیلی جذاب در برنامه نویسی قالب های وردپرس هستند . برنامه نویسی قالب های وردپرس به قدری جذاب هستند که خود ما هربار با اشتیاق بیشتر برنامه نویسی رو انجام میدیم و از آموزش به شما هم لذت می بریم . امیدواریم شما هم بتونید تا نکات خیلی زیادی رو یاد بگیرید و 100 ها برابر هزینه ای که برای خرید دوره پرداخت کردید رو در بازار کار درآمد داشته باشید .

دوستان خوب در این جلسه یکی از بخش ها مهم به نام صفحه جزئیات اخبار و مقالات رو هم با هم برنامه نوسی خواهیم کرد . این بخش یکی از استاندارد ترین بخش ها درقالب های وردپرس هست و لازم هست که در قالبتون حتما باشه . به این دلیل ؛ مطالبی که از بخش نوشته ها در بخش مدیریت ارسال می شن لازمه تا صفحه ای داشته باشن و بشه جزئیات و شرح کامل اون مطلب رو در اون صفحه مشاهده کرد . برای این کار وردپرس فایل استانداردی داره به نام Single که در این جلسه اون رو با هم برنامه نویسی میکنیم و چند نکته فوق مهم رو در مورد اون یاد می گیریم تا یکبار برای همیشه بدونیم که برنامه نویسی این فایل به چه شکلی هست و در تمامی قالب ها بدون خطا و اشتباه اون رو به بهترین شکل برنامه نویسی کنیم .

البته این Single مربوط به بخش نوشته ها هست و برای سایر بخش ها ، فایل های Single دیگه ای داریم . مثلا Single مربوط به جزئیات هر ملک !

طراحی این بخش کاملا دست خودتون هست و می تونید به سلیقه خودتون اون رو طراحی کنید . در این جلسه یاد خواهیم گرفت که چطور طرحی که خودمون طراحیش کردیم رو به یک بخش داینامیک تبدیل کنیم و از اون لذت ببریم پس در این جلسه هم با ما همراه باشید .

باتشکر سئو 90