30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهارم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه چهارم - آموزش طراحی سایت املاک ، تکمیل منو اصلی و اعمال حرکت آخر روی منو جهت تکمیل این بخش و طراحی بخش ورود و ثبت نام در سایت

جلسه چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : تکمیل هر بخش به شکل کامل و سپس طراحی سایر بخش ها !
خب دوستان عزیز و همراهان عزیز دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، رسیدیم به جلسه چهارم این دوره خوبمون . دوستان در این جلسه ما کارهای باقی مونده از جلسه قبل رو تکمیل می کنیم و بخش منو اصلی سایت که کلید و حرکت آخرش مونده بود رو روی منوهامون با یک کد خیلی جامع اعمال می کنیم . یکمی هم روی استایلش کار می کنیم تا منوی اصلی ما هرچه بهتر جذاب بشه .

دوستان دقت داشته باشید که جلسه قبل هم ذکر کردیم که این آموزش برای ساخت منوهای چند سطحی یک اموزش کاملی هست و به راحتی می تونید با یادگیری کامل اون ، در تمامی وب سایت هاتون ، منوهارو بدون دردسر بسازید .

یکی از بخش هایی که در تمامی وب سایت های املاک لازمه که وجود داشته باشه بخش ورود و ثبت نام در داخل سایت جهت مشترک شدن در اون هست . البته خود این بخش یک آموزش خیلـــــــــــــــــــی پیشرفته هست که ما اون رو در این دوره به شکل کاملا حرفه ای آموزش میدیم . اما مسلما برای ورود به داخل این بخش به دکمه  یا بخشی نیاز داریم که کاربران بتونن با کلیک روی اون وارد بخش حساب کاربری بشن .

ما در همین جلسه این بخش رو هم در منو اصلی سایتمون طراحی می کنیم و یک دکمه زیبا برای ورود و ثبت نام رو با هم طراحی می کنیم . دوستان توجه داشه باشید که طراحی قالب ما فعلا فقط برای حالت دسکتاپ هستش و حالت های رسپانسیو رو طراحی نکردیم . چون از فریم ورک بوت استرپ داریم استفاده می کنیم کار ما خیلی راحت هستش و معمولا خود مل در انتهای پروژه و وقتی که همه صفحات ساخته و تموم شدند میاییم و تمام قالب رو رسپانسیو می کنیم و برای هر بخش که لازم بود کدهای رسپانسیو اختصاصی می نویسیم . پس از این بابت هم نگران نباشید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید