جلسه سی و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : Wp_Query قلب تپنده وب سایت های وردپرسی است . آنرا بخوبی یاد بگیرید !

دوستان خوب دوره ، جلسه 39 آموزش طراحی سایت املاک با سیستم مدیریت محتوای وردپرس به یکی از بخش های خوب رسید که درواقع یکی از بزرگترین بخش های تشکیل دهنده تمام قالب های وردپرس هستند . بخشی که من شخصا اون رو با عنوان قلب تپنده وب سایت های وردپرس خطاب می کنم و اسمش Wp_Query هست .

این بخش دسترسی به قسمت های مختلف یک وب سایت که در قالب پست هستند رو برای ما ممکن خواهد کرد اما اینکه چطور از این بخش باید استفاده کنیم تا بتونیم فشار سیستم رو کنترل کنیم و کدهای بهینه بنویسیم رو در این جلسه آموزش خواهیم دید . شما باید تمامی بخش های Wp_Query را به شکل کامل آموزش ببینید .

پس از اتمام این جلسه حتما به وب سایت خود وردپرس رفته و همانند مدرس ، بخش های مختلف رو خودتون بررسی کنید تا با پارامتر های بیشتر که این بخش در اختیارتون قرار میده آشنا بشید .

به کاربردن Wp_Query در محل مناسب و همینطور برنامه نویسی دقیقش بسیار مهمه . به قدری این بخش دست ما رو در برنامه نویسی قسمت پست ها راحت تر می کنه که می تونیم پست ها رو در هر شرایطی از دیتابیس دریافت کنیم و اونهارو داخل سایت نشون بدیم . برای اینکه به برنامه نویسی قالب های وردپرس مسلط بشید لازمه که بخش Wp_Query رو خیلی خوب برای خودتون تفهیم کنید . ما نمیگیم تمام این بخش رو به شکل کامل با تمام پارامترهاش حفظ کنید . شما کافیه مفهوم بخش Wp_Query رو بخوبی درک کنید و پارامتر های مهمی که تقریبا در تمام Wp_Query ها نیز هست رو بدونید . بقیه بخش های اضافی رو خوتون می تونید مثل مدرس دوره وارد وب سایت وردپرس بشید و به کمک راهنمایی های داخل سایت به چیزی که می خواهید برسید .

این جلسه رو هم مثل جلسات قبلی بخش های برنامه نویسی با دقت تمام مشاهده کنید و بخوبی برای خودتون تمرین و تکرار داشته باشید .

باتشکر سئو 90