30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه 38 یکی از مهم ترین جلسات دیگر ما است ، در این جلسه برنامه نویسی منو های مختلف در سایت را یاد خواهیم گرفت و در هر جای وب سایت که نیاز به منو داشتیم ، آنها را برنامه نویسی خواهیم کرد .

جلسه سی و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برنامه نویسی منو های مناسب به داشتن تجربه کاربری خوب بسیار کمک خواهد کرد .

جلسه 38 از دوره آموزش حرفه ای طراحی سایت املاک به بخش برنامه نویسی منو ها رسید . منو ها بخش جدایی ناپذیر سایت ها هستند . شما در 98 % وب سایت ها با منو ها سروکاردارید . منو ها راه های دسترسی ما به بخش های مختلف هستند . در بخش طراحی قالب هم ما اولین بخش قالب را در عنوان منو های سایت طراحی کردیم .

همیشه در ابتدای سایت ها یک منو دسترسی وجود دارد تا کاربران بتوانند به بخش هایی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند . برای مثال بخش مقالات ، بخش محصولات ، بخش تماس و … همگی داخل منو ها تعریف می شوند . داینامیک کردن منو های سایت یکی از بخش های مهم در برنامه نویسی قالب های وردپرسی است .

منو های ما در حال حاضر استاتیک هستند و باید در داخل سایت منو هایی پویا داشته باشیم تا مدیر سایت بتواند به راحتی منو ها مختلف را داخل سایت تعریف کند و برای سایر کاربران هم دسترسی ایجاد کند . برنامه نویسی بخش منو ها در وردپرس از یک قانون کلی تبعیت می کند که شما با دانستن این قوانین قادر هستید تا در هر بخشی که نیاز به منو داشتید یک منو جدید را در داخل قالب برنامه نویسی کنید و در بخش مورد نظر آنرا توسط کد ها فراخوانی کنید .

در این جلسه سعی بر این شده است تا تمامی منو هایی که داخل وب سایت قرار دارند به شکل کامل برنامه نویسی شوند و این بخش ها به اتمام برسد . در تمامی بخش ها که آموزش های جدید خدمتتان ارائه می شود حتما با شش دانگ حواستان به آموزش ها توجه کنید به این دلیل که شما بعدا دقیقا عین همین کدها را در بخش های برنامه نویسی قالب های وردپرس خودتان هم استفاده خواهید کرد و هیچ فرقی بین برنامه نویسی قالب ما با قالب خود شما نخواهد بود . امیدواریم این جلسه و محتویات آن هم برای شما مفید باشد .

با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
نظرات ارزشمند شما

رضا :با سلام پارت 37 و 38 اپلود نکردین و این و این دوره قرار بود تا سه هقته اینده تمام بشه اما هنوز انگار اول پروژه هستیم

مدیر ارشد :سلام دوست خوبم رضا جان ، بله حق با شماست . از طرف هاست دانلود مشکلی پیش اومده بود . الان جلسات 37 و 38 آماده هستند . امروز هم ادامه جلسات قرار می گیرند . امیدواریم تا 10 روز جلسات به اتمام برسه . سرفصل های این دوره واقعا کامل هستند و سعی داریم تا در ردیف مشخصی خدمتتون تدریس بشن . شما اولین خریدار این دوره بودید و از صبر شما سپاس گزارم و در دوره های بعدی تخفیف ویژه ای برای شما حتما لحاظ خواهیم کرد . باتشکر از لطف شما

در بهبود این مقاله شریک باشید