جلسه سی و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)


دوستان عزیز دوره طراحی سایت املاک به جلسه 37 رسیدید . از این جلسه دوست عزیزم جناب بیگلری در خدمت شما خواهند بود . این جلسه میشه گفت مادر تمام جلسات بعدی هستش پس خواهشمندیم حداقل 10 بار آموزش این بخش رو دوره کنید . در این جلسه ما با سیستم هوک وردپرس آشنا می شیم . هوک ها سیستمی هستند که وردپرس هسته خودش رو حول اون می چرخونه و به ما هم این اجازه رو میده تا به این سیستم متصل بشیم و با اون کار کنیم .

در واقع فرض کنید یک قطار در حال حرکت هستش . این قطار درواقع کدهای وردپرس هستند و این حرکت اجرا شدن برنامه است . خب ما هم قصد داریم تا سوار این قطار بشیم . پس لازمه تا کدهای خودمون رو به این کدها متصل کنیم . وقتی وردپرس در حال اجرای کدهای خودش هست ، ما امکاناتی رو در اختیار داریم تا بتونیم حین اجرای این کدها ، کدهای خودمون رو هم در این مسیر اجرا کنیم که مسیر ها متفاوت هستند و برای هربخش کدهای مختلف داریم . پس کاری می کنیم تا وقتی وردپرس در حال اجرای کدهای خودش هست کدهای ماروهم اجرا کنه . به این سیستم هوک می گن . شما باید تمام دقت خودتون رو در این جلسه جمع کنید تا سیستم هوک رو درک کنین . اگر این سیستم رو بخوبی یادبگیرین می تونید بخوبی بقیه آموزش های وردپرس رو یادبگیرید و از هوک ها خیلی راحت استفاده کنید .

بازهم تاکید دارم که این جلسه مهم ترین جلسه شروع برنامه نویسی برای وردپرس هست و شما باید به دقت اون رو تماشا کنید . ضمن اینکه از هوک ها در این جلسه چندین بار استفاده می کنیم تا شما مفهوم افزودن امکانات مختلف به قالب رو توسط هوک ها درک کنید . سیستم هوک ها در همه قالب ها همراه ما هستتند و به شکل بسیار زیادی از اونها استفاده خواهیم کرد . پس شش دانگ حواستون رو در این جلسه جمع کنید .

باتشکر سئو 90