بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه سی و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

این جلسه شروع کار با توابع در وردپرس است ، توابعی که داخل وردپرس تعریف می شوند اکثرا در تمامی قالب ها استفاده خواهند شد پس آنها را یکبار برای همیشه یاد بگیرید !

0 376
این بخش پیش نمایشی از جلسه سی و ششم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : درک توابع وردپرس شما را بیشتر از قبل حرفه ای خواهد کرد .

جلسه 36 از دوره طراحی سایت املاک ، یکی از جلساتی است که مختصر وارد برنامه نویسی وردپرس می شویم ، اگر با زبان Php آشنایی مختصری داشته باشید و یا حتی هر زبان برنامه نویسی دیگر ، مطمئنا با مفهوم توابع آشنا شده اید . وردپرس دنیایی از توابع مختلف است . قدرت وردپرس در توابع خاص او بخوبی نمایان شده است . برای دسترسی به بخشی خاص که در ذهن شما سوال است ، وردپرس حتما یک تابع خوب معرفی کرده است و از قبل آنرا در هسته خود برنامه نویسی کرده است تا شما به راحتی و به سرعت قالب یا افزونه خود را بسازید . پس اگر در جایی به مشکل برخوردید حتما سری به توابع وردپرس هم بزنید مطمئنا دست خالی باز نمی گردید .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این جلسه با 4 تابع مهم و حیاتی در وردپرس آشنا می شویم که در استارت وردپرس کردن هر قالبی با انها سرو کار داریم . البته که اینها کافی نیستند اما برای شروع ، دانستن این توایع حتما لازم است . در این جلسه آدرس بندی ها و بخش بندی های داخل قالب صورت می گیرد و شما بخوبی درک می کنید که چگونه باید با اصول مشخص ، قالب خود را کم کم به یک قالب وردپرس تبدیل کنید تا هر برنامه نویس دیگری به خوبی کدهای شما را درک کند . اگر همواره با اصول خود سیستم وردپرس پیش روید قالب شما مراحل بیشتری از استاندارد بودن را پشت سر خواهد گذاشت .

تمامی مواردی که در بخش برنامه نویسی آموزش داده می شوند در همه قالب ها یکسان هستند پس ترس این را نداشته باشید که این کد ها و این توابع فقط مختص این نوع وب سایت ها هستند . شما به راحتی برای تمامی قالب ها می توانید همین روش برنامه نویسی اصولی را پیش بگیرید . پس این جلسه را هم با قدرت به پایان ببرید  و حتما تمرین و تکرار کافی داشته باشید .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود