بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه سی و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

این جلسه شروع کار با توابع در وردپرس است ، توابعی که داخل وردپرس تعریف می شوند اکثرا در تمامی قالب ها استفاده خواهند شد پس آنها را یکبار برای همیشه یاد بگیرید !

0 345
این بخش پیش نمایشی از جلسه سی و ششم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : درک توابع وردپرس شما را بیشتر از قبل حرفه ای خواهد کرد .

جلسه 36 از دوره طراحی سایت املاک ، یکی از جلساتی است که مختصر وارد برنامه نویسی وردپرس می شویم ، اگر با زبان Php آشنایی مختصری داشته باشید و یا حتی هر زبان برنامه نویسی دیگر ، مطمئنا با مفهوم توابع آشنا شده اید . وردپرس دنیایی از توابع مختلف است . قدرت وردپرس در توابع خاص او بخوبی نمایان شده است . برای دسترسی به بخشی خاص که در ذهن شما سوال است ، وردپرس حتما یک تابع خوب معرفی کرده است و از قبل آنرا در هسته خود برنامه نویسی کرده است تا شما به راحتی و به سرعت قالب یا افزونه خود را بسازید . پس اگر در جایی به مشکل برخوردید حتما سری به توابع وردپرس هم بزنید مطمئنا دست خالی باز نمی گردید .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این جلسه با 4 تابع مهم و حیاتی در وردپرس آشنا می شویم که در استارت وردپرس کردن هر قالبی با انها سرو کار داریم . البته که اینها کافی نیستند اما برای شروع ، دانستن این توایع حتما لازم است . در این جلسه آدرس بندی ها و بخش بندی های داخل قالب صورت می گیرد و شما بخوبی درک می کنید که چگونه باید با اصول مشخص ، قالب خود را کم کم به یک قالب وردپرس تبدیل کنید تا هر برنامه نویس دیگری به خوبی کدهای شما را درک کند . اگر همواره با اصول خود سیستم وردپرس پیش روید قالب شما مراحل بیشتری از استاندارد بودن را پشت سر خواهد گذاشت .

تمامی مواردی که در بخش برنامه نویسی آموزش داده می شوند در همه قالب ها یکسان هستند پس ترس این را نداشته باشید که این کد ها و این توابع فقط مختص این نوع وب سایت ها هستند . شما به راحتی برای تمامی قالب ها می توانید همین روش برنامه نویسی اصولی را پیش بگیرید . پس این جلسه را هم با قدرت به پایان ببرید  و حتما تمرین و تکرار کافی داشته باشید .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود