جلسه سی و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : کمک گرفتن از منابع هرگز عیب نیست . نحوه استفاده از آنها نشان دهنده سطح مهارت شماست .

خب دوستان خوب ، جلسه 35 از دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس آماده شده و پیش نمایش اون رو در این بخش مشاهده می کنید . این جلسه هم به دوره اضافه شده و دوستانی که قبلا دوره رو خریداری کردند می تونن این جلسه رو هم از پنل کاربری خودشون دانلود کنن.

در این جلسه ما یک فن مهم به شما آموزش خواهیم داد . فعلا با قالبی که خودمون برای وب سایت املاک نوشتیم کاری نداریم . بهتره اول بینیم که چطور ممکنه تا یک قالب رو به وردپرس بشناسونیم . اصلا وردپرس چطور قالبی که ما می نویسیم و کدهای Html خودمون رو هر طوری که دلمون می خواد توش قرار میدیم رو می شناسه ؟

برای خیلی ها سوال هست که آیا همون قالبی که نوشتیم رو میاریم توی وردپرس ؟ بله ! همون قالب که خودمون نوشتم رو دقیقا میاریم داخل وردپرس و به وسیله دستوراتی که از این به بعد با اونها سروکار خواهیم داشت ، یک قالب خیلی ساده رو به وردپرس معرفی می کنیم . این روش درواقع بنای همه قالب های وردپرس هست و شما برای تبدیل هر قالبی به قالب های وردپرسی باید از همین گام شروع کنید . تنها کافیه تا بدونید برای تبدیل یک قالب به سیستم وردپرس چه کارهایی باید انجام بشه تا قالب ما هم در بخش پوسته ها نشون داده بشه .

از این جلسه وارد بخش کدنویسی می شیم و عملا دیگه با ادیتور ویژوال استودیو کد پروژه رو کم کم تحت اختیار می گیریم . در مطالعه این جلسه هم عجله نکنید و بخوبی بخش هایی که داخل اون تدریس می شن رو چندین بار تکرار کنید تا کامل یادبگیرید . توصیه من در تمام جلسات این هست که هرگز عجله نکنید و با دقت پیش برید تا یکبار برای همیشه یاد بگیرید .

با تشکر سئو 90