جلسه سی و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : قبل از شروع این جلسه دوره قدم اول وردپرس را یکبار دوره کنید !

نکته دوم این جلسه : برای دسترسی به پوشه htdocs در مرورگر بنویسید : localhost … و برای ورود به پوشه خاصی داخل این پوشه ، نام پوشه را بعد از این قرار دهید برای مثال جهت ورود به پوشه Project داخل پوشه htdocs باید آدرس زیر را در مرورگر وارد کنید :

Localhost/Project

سلام سلام . دوستان و دانشجویان خوب دوره آموزشی طراحی وبسایت املاک با وردپرس ، بلاخره بعد از 2 هفته وقفه ، به دومین فاز دوره خودمون رسیدیم . اگر دوره رو به دو بخش طراحی قالب و برنامه نویسی تقسیم کنیم می شه گفت بخش اول که طراحی قالب بود در 33 جلسه خدمت شما تدریس شد . علت وقفه دو هفته ای هم این بود که شما فرصت داشته باشین تا بخوبی بخش ها و نکاتی که در جلسات طراحی قالب آموزش داده شدن رو بخوبی یاد بگیرین و قالب خودتون رو آماده وردپرس شدن کنید .


در این جلسه که 34 امین جلسه دوره هست ، استارت دوره زده می شه و ما از نصب نرم افزار های مورد نیاز شروع می کنیم و خود سیستم مدیریت محتوا رو هم روی سیستم نصب می کنیم . سعی کردیم تا جاهایی که نیاز هست رو چندین بار تکرار کنیم تا بخوبی تفهیم شما بشه . لطفا خواهشمندم در مطالعه جلسات عجله نکنید دوستان . لطفا با آرامش هر جلسه رو بخونید و چندین بار هر جلسه رو برای خودتون تمرین کنید . اگر با وردپرس و Php آشنایی مقدماتی داشته باشین به شما خیلی کمک می کنه تا دوره رو بهتر درک کنید .

هر اندازه که تمرین داشه باشید همون اندازه در انتهای دوره در زمان خودتون صرفه جویی کردین و نیاز نیست تا برای مطالعه بخش هایی که یادتون رفته دوباره به جلسات قبل تر برگردین . در هر بخش دوره که برای شما سوالی پیش اومد حتما در بخش نظرات همون جلسه برای ما مطرح کنید .

با تشکر سئو 90