جلسه سی و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : محیط کاربران سایت را حدالامکان ساده ولی کاربردی طراحی کنید !

دوستان خوب سئو 90 و دنبال کنندگان دوره آموزش طراحی سایت املاک به جلسه 33 که آخرین جلسه از طراحی قالب هست رسیدیم . در این جلسه طراحی قالب سایت کاملا به اتمام می رسه و از جلسه بعدی وارد بخش های برنامه نویسی و تبدیل قالب به یک سایت وردپرسی خواهیم شد .

در این جلسه قالب به پایان خواهد رسید . این جلسه بسیار کوتاه است و بخش پنل مدیریت برای کاربران سایت طراحی خواهد شد . کاربران سایت پس از ثبت نام در سایت به این بخش وارد خواهند شد و از امکاناتی که در این بخش برای انها قرار داده شده است استفاده کنند . آیتم هایی که در بخش طراحی در این بخش قرار داده شده اند آیتم های کلی هستند و در بخش های برنامه نویسی تصمیم خواهیم گرفت که دقیقا این بخش شامل چه مواردی می تواند باشد .

بخش پنل مدیریت برای مدیر سایت که باسیستم مدیریت محتوای وردپرس برنامه نویسی خواهد شد . اما بخش مربوط به پنل مدیریت سایر کاربران را باید خودمان توسط یک سیستم که تماما برنامه نویسی آن توسط خود ما صورت خواهد گرفت پیاده کنیم .

برنامه نویسی این بخش تماما اختصاصی است و کاملا توسط خود ما برنامه نویسی می شود . هیچ کد آماده ای در این بخش بکار نخواهد رفت و حتی طراحی ظاهر این بخش را هم همانطور که مشاهده نموید خود ما طراحی کردیم .

درواقع یکی از بخش هایی که برنامه نویسی آن شما را به شدت حرفه ای خواهد نمود و یکی از سفارشی شده ترین بخش ها در برنامه نویسی وب سایت املاک است که شاید یکی از 3 بخش اصلی در کل این دوره خواهد بود و بخش عظیمی از برنامه نویسی وب سایت ما در این صفحه صورت خواهد گرفت . مباحث امنیتی ، تجربه کاربری و … باید تماما در این بخش رعایت شوند .

مهارت و تخصص خود را باید در این بخش نشان دهید و برنامه نویسی اینگونه بخش ها را به نحوی یاد بگیرید که بتوانید یکبار برای همیشه تمامی راه های نفوذ و امنیت را به شکل کامل مدیریت کنید و از آنها در وب سایت هایی که نیاز دارید بخوبی استفاده کنید . پس حتما در بخش های برنامه نویسی با تمامی دقت خود این بخش ها را دنبال کنید .

با تشکر سئو 90