30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و دوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه 32 از آموزش طراحی سایت املاک ، یکی از بخشه های مهم طراحی می شه که بخش ورود و ثبت نام هست ، این بخش دقیقا به موضوع تجربه کاربری مربوط هست پس دقت کافی رو در این جلسه داشته باشید .

جلسه سی و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : طراحی ساده همیشه کاربر پسند است .

دوستان خوب سئو 90 ، و دانشجویان پرتلاش همراه ما ، دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 31 که یکی از جلسات خوب دیگه هست رسید . این جلسه یکی از بخش های مهم قالب هست که بعدا خیلی با اون مواجه خواهیم شد . صفحه ورود و ثبت نام .

در این جلسه تمام تمرکز ما روی طراحی صفحه مربوط به بخش ورود و ثبت نام داخل سایت هست . این صفحه بیشتر از ما ، برای کاربرانی که قصد استفاده از سایت رو دارن و می خواهند وارد حساب کاربری خودشون بشن خیلی مهمه .
اول اینکه طراحی این صفحه باید در حد امکان ساده باشه . یکی از بحث های مهم در تجربه کاربری این هست که ما چطور کاربر رو راحت ثبت نام کنیم . خود من شخصا در سایت هایی که اطلاعات زیادی برای ثبت نام می خواهند اصلا ثبت نام نمی کنم . چون این نوع فرم های شلوغ عموما برای استخدام و ثبت نام کنکور هستن و برای یک سایت این مدلی نباید فرمی با پیچیدگی بالا طراحی بشه . به همین خاطر یکی از تجارب مهم کاربر در بحث تجربه استفاده او از سایت این هست که کاربر بتونه راحت در سایت ثبت نام کنه و از اون استفاده کنه .
کاربران برای ورود هم همین تجربه رو دوست دارن . البته در تمامی وب سایت ها ورود توسط نام کاربری و رمز عبور صورت می گیره و مهم بخش ثبت نام هست که کاربر بتونه خیلی راحت و نهایتا با تکمیل 3 بخش ، عملیات ثبت نام رو انجام بده و مشترک وب سایت ما بشه . برای خود ما هم خوبه چون کاربران بیشتری رو به سمت خودمون جمع خواهیم کرد .
امیدواریم این جلسه هم خیلی برای شما کاربردی و مفید باشه . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید