بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت

جلسه سی و یکم – آموزش طراحی سایت املاک

جلسه 31 ، یک جلسه‌ی تقریبا طولانی اما بسیار لذت بخش ، در این جلسه قالب مربوط به صفحات سایت طراحی خواهند شد ضمن اینکه صفحه مربوط به اطلاعات مدیران ملک هم طراحی و تکمیل خواهد شد .

1 175

نکته این جلسه : پیش بینی تمامی بخش ها در طراحی قالب ، باعث سرعت کار در بخش برنامه نویسی خواهد شد .

دوستان خوب سئو 90 ، و دانشجویان همراه دوره آموزشی طراحی سایت املاک ، باهم به جلسه 31 از این دوره رسیدیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

این جلسه کمی طولانی هست اما یکی از جلسات لذت بخش دوره مون هست . در این جلسه سه بخش اصلی رو تکمیل می کنیم . بخش مربوط به قالب صفحات که یکی از بخش های خیلی مهم در هر قالب وردپرس هست و حتما باید بخش مربطو به Page ها طراحی بشن تا بتونیم برگه های مختلف رو در اون مدیریت کنیم . همینطور ما در قالب برگه ها به یک صفحه خالی هم نیاز داریم که در طی دوره هم استفاده از این قالب رو یاد خواهید گرفت و هم خواهید دید که چرا ما به برگه های خالی در سایت نیاز داریم .

در واقع برگه ها یک بخش اصلی از آموزش طراحی قالب در وردپرس هستند .

بعد از طراحی بخش مربوط به برگه ها ، صفحه مربوط به مدیریت ملک رو با هم طراحی خواهیم کرد . این برگه که اطلاعات مدیران ملک درون انها قرار می گیره . زمانی که کاربران با سطح دسترسی مدیر ملک ، املاکی رو در سایت ارسال می کنند ، از این جهت لازم هست که املاک این مدیران در سایت دسته بندی بشن و کاربر بتونه تمامی املاکی که مربوط به این مدیر ملک هستند رو مشاهده کنه و همینطور اطلاعات مربوط به این مدیر ملک مثل شماره تماس و آدرس و … روهم بتونه مشاهده کنه .

این صفحه هم یکی از صفحات مهم در سایت املاک هست که لازمه اون رو تکمیل کنیم و طبق سرفصل ها وجود این بخش در قالب حتما لازم هست از این جهت که وب سایت ما باید تکمیل باشه تا دانشجویان دوره بتونن تمام بخشه هارو یادبگیرن و به اون مسلط بشن .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
omid ۰۷ / ۱۳۹۹

Awliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii