40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع

  فستیوال یلدا فقط با روزی 1000 تومان طراح وب باش - بیشتر بخوانید

سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و یکم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه 31 ، یک جلسه‌ی تقریبا طولانی اما بسیار لذت بخش ، در این جلسه قالب مربوط به صفحات سایت طراحی خواهند شد ضمن اینکه صفحه مربوط به اطلاعات مدیران ملک هم طراحی و تکمیل خواهد شد .

جلسه سی و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : پیش بینی تمامی بخش ها در طراحی قالب ، باعث سرعت کار در بخش برنامه نویسی خواهد شد .

دوستان خوب سئو 90 ، و دانشجویان همراه دوره آموزشی طراحی سایت املاک ، باهم به جلسه 31 از این دوره رسیدیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

این جلسه کمی طولانی هست اما یکی از جلسات لذت بخش دوره مون هست . در این جلسه سه بخش اصلی رو تکمیل می کنیم . بخش مربوط به قالب صفحات که یکی از بخش های خیلی مهم در هر قالب وردپرس هست و حتما باید بخش مربطو به Page ها طراحی بشن تا بتونیم برگه های مختلف رو در اون مدیریت کنیم . همینطور ما در قالب برگه ها به یک صفحه خالی هم نیاز داریم که در طی دوره هم استفاده از این قالب رو یاد خواهید گرفت و هم خواهید دید که چرا ما به برگه های خالی در سایت نیاز داریم .

در واقع برگه ها یک بخش اصلی از آموزش طراحی قالب در وردپرس هستند .

بعد از طراحی بخش مربوط به برگه ها ، صفحه مربوط به مدیریت ملک رو با هم طراحی خواهیم کرد . این برگه که اطلاعات مدیران ملک درون انها قرار می گیره . زمانی که کاربران با سطح دسترسی مدیر ملک ، املاکی رو در سایت ارسال می کنند ، از این جهت لازم هست که املاک این مدیران در سایت دسته بندی بشن و کاربر بتونه تمامی املاکی که مربوط به این مدیر ملک هستند رو مشاهده کنه و همینطور اطلاعات مربوط به این مدیر ملک مثل شماره تماس و آدرس و … روهم بتونه مشاهده کنه .

این صفحه هم یکی از صفحات مهم در سایت املاک هست که لازمه اون رو تکمیل کنیم و طبق سرفصل ها وجود این بخش در قالب حتما لازم هست از این جهت که وب سایت ما باید تکمیل باشه تا دانشجویان دوره بتونن تمام بخشه هارو یادبگیرن و به اون مسلط بشن .

باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
آمورش طراحی قالب فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
نظرات ارزشمند شما

omid :Awliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

در بهبود این مقاله شریک باشید