جلسه سی و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

این بخش پیش نمایشی از جلسه سی و یکم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : پیش بینی تمامی بخش ها در طراحی قالب ، باعث سرعت کار در بخش برنامه نویسی خواهد شد .

دوستان خوب سئو 90 ، و دانشجویان همراه دوره آموزشی طراحی سایت املاک ، باهم به جلسه 31 از این دوره رسیدیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

این جلسه کمی طولانی هست اما یکی از جلسات لذت بخش دوره مون هست . در این جلسه سه بخش اصلی رو تکمیل می کنیم . بخش مربوط به قالب صفحات که یکی از بخش های خیلی مهم در هر قالب وردپرس هست و حتما باید بخش مربطو به Page ها طراحی بشن تا بتونیم برگه های مختلف رو در اون مدیریت کنیم . همینطور ما در قالب برگه ها به یک صفحه خالی هم نیاز داریم که در طی دوره هم استفاده از این قالب رو یاد خواهید گرفت و هم خواهید دید که چرا ما به برگه های خالی در سایت نیاز داریم .

در واقع برگه ها یک بخش اصلی از آموزش طراحی قالب در وردپرس هستند .

بعد از طراحی بخش مربوط به برگه ها ، صفحه مربوط به مدیریت ملک رو با هم طراحی خواهیم کرد . این برگه که اطلاعات مدیران ملک درون انها قرار می گیره . زمانی که کاربران با سطح دسترسی مدیر ملک ، املاکی رو در سایت ارسال می کنند ، از این جهت لازم هست که املاک این مدیران در سایت دسته بندی بشن و کاربر بتونه تمامی املاکی که مربوط به این مدیر ملک هستند رو مشاهده کنه و همینطور اطلاعات مربوط به این مدیر ملک مثل شماره تماس و آدرس و … روهم بتونه مشاهده کنه .

این صفحه هم یکی از صفحات مهم در سایت املاک هست که لازمه اون رو تکمیل کنیم و طبق سرفصل ها وجود این بخش در قالب حتما لازم هست از این جهت که وب سایت ما باید تکمیل باشه تا دانشجویان دوره بتونن تمام بخشه هارو یادبگیرن و به اون مسلط بشن .

باتشکر سئو 90