جلسه سی ام – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : سرعت در طراحی ، ضمن طراحی اصولی ، متمایز کننده شما از مبتدی هاست .

دوره آموزشی طراحی سایت املاک با وردپرس ، با همراهی شما عزیزان به جلسه 30 رسید . خرسندیم که تونستیم 29 جلسه خیلی لذت بخش رو در کنار شما باهم طی کنیم و قالب رو تا حد زیادی تکمیل کنیم . تقریبا قالب کم کم به انتها می رسه و بخش های زیادی از اون تکمیل شدن . بعد از این جلسه تنها 3 جلسه دیگه باقی مونده و در جلسه 33 تمامی بخش های مربوط به طراحی قالب تموم می شن و وارد بخش برنامه نویسی می شیم تا قالبی که نوشتیم رو به یک وب سایت خوب تیدیل کنیم و تمامی آموزش های لازم رو به شما عزیزان هم اموزش بدیم .

در این جلسه صفحه مربوط به نمایش جزئیات مطالب رو به اتمام می رسونیم فقط لازمه بدونید که در این بخش مطالب مرتبط رو هم پیاده می کنیم تا قالب ما تکمیل تر بشه و جلوه قشنگ تری هم بخودش بگیره .

مطالب مرتبط دقیقا مثل بخش املاک مرتبط هستند که در صفحه جزئیات املاک طراحی کردیم . زمانی که کاربر مطلبی رو مطالعه کرد می تونه سایر مقالات که هم دسته یا هم برچسب با اون مطلب هستند رو هم به صورت پیشنهادی ببینه و در صورت تمایل اونهارو هم مطالعه کنه . پیاده سازی مطالب مرتبط یکی از ترفند های سئو هست تا کاربر مدت زمان بیشتری رو در سایت سپری کنه و سایت ما اعتبار کسب کنه . پس حتما از طراحی و برنامه نویسی این بخش ها غافل نشید .

باتشکر سئو 90