30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی ام – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه سی ام آموزش طراحی سایت املاک ، این جلسه مهر اتمام بر صفحه جزئیات اخبار و مقالات است و با طراحی بخش مطالب مرتبط در انتهای صفحه ، این بخش هم به اتمام می رسه .

جلسه سی ام – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : سرعت در طراحی ، ضمن طراحی اصولی ، متمایز کننده شما از مبتدی هاست .

دوره آموزشی طراحی سایت املاک با وردپرس ، با همراهی شما عزیزان به جلسه 30 رسید . خرسندیم که تونستیم 29 جلسه خیلی لذت بخش رو در کنار شما باهم طی کنیم و قالب رو تا حد زیادی تکمیل کنیم . تقریبا قالب کم کم به انتها می رسه و بخش های زیادی از اون تکمیل شدن . بعد از این جلسه تنها 3 جلسه دیگه باقی مونده و در جلسه 33 تمامی بخش های مربوط به طراحی قالب تموم می شن و وارد بخش برنامه نویسی می شیم تا قالبی که نوشتیم رو به یک وب سایت خوب تیدیل کنیم و تمامی آموزش های لازم رو به شما عزیزان هم اموزش بدیم .

در این جلسه صفحه مربوط به نمایش جزئیات مطالب رو به اتمام می رسونیم فقط لازمه بدونید که در این بخش مطالب مرتبط رو هم پیاده می کنیم تا قالب ما تکمیل تر بشه و جلوه قشنگ تری هم بخودش بگیره .

مطالب مرتبط دقیقا مثل بخش املاک مرتبط هستند که در صفحه جزئیات املاک طراحی کردیم . زمانی که کاربر مطلبی رو مطالعه کرد می تونه سایر مقالات که هم دسته یا هم برچسب با اون مطلب هستند رو هم به صورت پیشنهادی ببینه و در صورت تمایل اونهارو هم مطالعه کنه . پیاده سازی مطالب مرتبط یکی از ترفند های سئو هست تا کاربر مدت زمان بیشتری رو در سایت سپری کنه و سایت ما اعتبار کسب کنه . پس حتما از طراحی و برنامه نویسی این بخش ها غافل نشید .

باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید