جلسه سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

جلسه سوم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : استفاده از کدهای جامع و پرهیز از تکرار بیهوده کدها !
دوستان عزیز سلام ، به جلسه سوم از آموزش آموزش طراحی سایت املاک  خوش اومدین . دوستان این جلسه یکی از آموزش های اساسی در بخش طراحی قالب هستن آموزش ساخت منو های چند سطحی که اکثر کسانی که قصد دارند تا طراحی قالب رو یاد بگیرند خیلی لازم هست . خود من زمانی که شروع کردم تا طراحی قالب رو یاد بگیرم به جرات می تونم بگم بیش از یکماه دنبال یک آموزش ساده برای ساخت منو در سایت بودم تا بتونم بوسیله CSS یک منو چند سطحی برای سایت و قالب خودم بسازم .

گرچه ما قبلا آموزشی تحت عنوان آموزش طراحی منو آکاردئونی با CSS در سایت منتشر کردیم اما خب مسلما در این دوره برای اینکه باید قالبمون رو قدم به قدم تکمیل کنیم و منو سایت معمولا بالاترین بخش سایت هستش طراحی قالب ما از طراحی منو اصلی سایت با سه سطح شروع میشه .

ما در این جلسه فایل ها کلی قالب رو تکمیل می کنیم و منوی اصلی سایت رو تا 90 درصد طراحی می کنیم . دوستان توجه داشته باشید که ما سعی می کنیم تا هم در طراحی منو و هم در طراحی تمامی بخش ها کارمون رو با حداقل کدنویسی پیش ببریم و از تکرار کدهای اضافی و بی اثر پرهیز کنیم . دوستان شما کافیه ساختار کلی طراحی منو های چند سطحی رو یاد بگیرید و بعد نسبت به طراحی قالب سایتتون رنگ بندی و سایر استایل هارو بهش اعمال کنید .

توصیه می کنیم که با نهایت دقت این جلسه رو تماشا کنید و ساخت منو چند سطحی رو چندین بار تکرار کنید تا بتونید در تمامی پروژه ها براحتی و به سرعت منو های سایتتون رو بسازید .

جله سوم رو با قدرت شروع کنید و پس از تمرین و تکرار مناسب پیش برید سمت جلسه چهارم .