40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع

  فستیوال یلدا فقط با روزی 1000 تومان طراح وب باش - بیشتر بخوانید

سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و نهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه بیست و نهم از طراحی قالب مربوط به تکمیل صفحه جزئیات مطالب هستش در این جلسه سعی می کنیم تا 80% این صفحه رو تکمیل کنیم و بخش های خیلی کمی در اون بمونن تا جلسه بعد تکمیل بشن .

جلسه بیست و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : یادگیری یک تمپلیت برای طراحی همه وب سایت ها کافی نیست ! مشاهده کننده خوبی باشید ..!

دانشجویان پرتلاش دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، به جلسه بیست و نهم از دوره جامعی که بهتون قولش رو دادیم رسیدیم . ما کماکان طبق سرفصل های دوره در حال پیش رفتن هستیم و جلسات رو کم کم تکمیل می کنیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

جلسه 29 ام ، مثل برخی جلسات هستند که ما گاها در قالب پیش بردیم . از این نظر که چند بخش مختلف را سریع طراحی می کنیم . در این جلسه ما تقریبا 80 درصد صفحه مربوط به جزئیات مطالب رو تکمیل می کنیم و بخش مربوط به مطالب مرتبط باقی می مونه که اون رو هم در جلسه بعدی تکمیل می کنیم .

این جلسه بخش هایی که در صفحه جزئیات مطالب می تونن به کاربر نشون داده شن رو کامل می کنیم . بخش های اضافی نیاز نیست تا در این بخش باشن به این دلیل که کاربران هنگام ورود به سایت نباید سردرگم بشن و این همون بحث مربوط به تجربه کاربری هست که چطور کاربران هنگام خوندن مطالبی که نوشتیم جذب سایت بشن و بتونن به راحتی و خیلی سریع مطلب رو بخونن .

در این صفجه هم ما مسلما تصاویر ، متن و سایر جزئیات رو خواهیم داشت که لازمه روی اونها بخوبی کار بشه . یکی از بخش هایی که بحث تایپوگرافی در اون مهم است همین صفحه هست و باید متون بخوبی در این صفحه استایل دهی بشن به این دلیل که کاربران در این صفحات بیشتر از همه جا با متن سر و کار دارند و مطالعه می کنند .

این جلسه را بخوبی یاد بگیرید و صفحه مربوط به جزئیات مطالب رو در قالب خودتون سریع تکمیل کنید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
آمورش طراحی قالب فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
در بهبود این مقاله شریک باشید