جلسه بیست و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

این بخش پیش نمایشی از جلسه بیست و نهم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : یادگیری یک تمپلیت برای طراحی همه وب سایت ها کافی نیست ! مشاهده کننده خوبی باشید ..!

دانشجویان پرتلاش دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، به جلسه بیست و نهم از دوره جامعی که بهتون قولش رو دادیم رسیدیم . ما کماکان طبق سرفصل های دوره در حال پیش رفتن هستیم و جلسات رو کم کم تکمیل می کنیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

جلسه 29 ام ، مثل برخی جلسات هستند که ما گاها در قالب پیش بردیم . از این نظر که چند بخش مختلف را سریع طراحی می کنیم . در این جلسه ما تقریبا 80 درصد صفحه مربوط به جزئیات مطالب رو تکمیل می کنیم و بخش مربوط به مطالب مرتبط باقی می مونه که اون رو هم در جلسه بعدی تکمیل می کنیم .

این جلسه بخش هایی که در صفحه جزئیات مطالب می تونن به کاربر نشون داده شن رو کامل می کنیم . بخش های اضافی نیاز نیست تا در این بخش باشن به این دلیل که کاربران هنگام ورود به سایت نباید سردرگم بشن و این همون بحث مربوط به تجربه کاربری هست که چطور کاربران هنگام خوندن مطالبی که نوشتیم جذب سایت بشن و بتونن به راحتی و خیلی سریع مطلب رو بخونن .

در این صفجه هم ما مسلما تصاویر ، متن و سایر جزئیات رو خواهیم داشت که لازمه روی اونها بخوبی کار بشه . یکی از بخش هایی که بحث تایپوگرافی در اون مهم است همین صفحه هست و باید متون بخوبی در این صفحه استایل دهی بشن به این دلیل که کاربران در این صفحات بیشتر از همه جا با متن سر و کار دارند و مطالعه می کنند .

این جلسه را بخوبی یاد بگیرید و صفحه مربوط به جزئیات مطالب رو در قالب خودتون سریع تکمیل کنید .