بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت

جلسه بیست و نهم – آموزش طراحی سایت املاک

جلسه بیست و نهم از طراحی قالب مربوط به تکمیل صفحه جزئیات مطالب هستش در این جلسه سعی می کنیم تا 80% این صفحه رو تکمیل کنیم و بخش های خیلی کمی در اون بمونن تا جلسه بعد تکمیل بشن .

0 178

نکته این جلسه : یادگیری یک تمپلیت برای طراحی همه وب سایت ها کافی نیست ! مشاهده کننده خوبی باشید ..!

دانشجویان پرتلاش دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، به جلسه بیست و نهم از دوره جامعی که بهتون قولش رو دادیم رسیدیم . ما کماکان طبق سرفصل های دوره در حال پیش رفتن هستیم و جلسات رو کم کم تکمیل می کنیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

جلسه 29 ام ، مثل برخی جلسات هستند که ما گاها در قالب پیش بردیم . از این نظر که چند بخش مختلف را سریع طراحی می کنیم . در این جلسه ما تقریبا 80 درصد صفحه مربوط به جزئیات مطالب رو تکمیل می کنیم و بخش مربوط به مطالب مرتبط باقی می مونه که اون رو هم در جلسه بعدی تکمیل می کنیم .

این جلسه بخش هایی که در صفحه جزئیات مطالب می تونن به کاربر نشون داده شن رو کامل می کنیم . بخش های اضافی نیاز نیست تا در این بخش باشن به این دلیل که کاربران هنگام ورود به سایت نباید سردرگم بشن و این همون بحث مربوط به تجربه کاربری هست که چطور کاربران هنگام خوندن مطالبی که نوشتیم جذب سایت بشن و بتونن به راحتی و خیلی سریع مطلب رو بخونن .

در این صفجه هم ما مسلما تصاویر ، متن و سایر جزئیات رو خواهیم داشت که لازمه روی اونها بخوبی کار بشه . یکی از بخش هایی که بحث تایپوگرافی در اون مهم است همین صفحه هست و باید متون بخوبی در این صفحه استایل دهی بشن به این دلیل که کاربران در این صفحات بیشتر از همه جا با متن سر و کار دارند و مطالعه می کنند .

این جلسه را بخوبی یاد بگیرید و صفحه مربوط به جزئیات مطالب رو در قالب خودتون سریع تکمیل کنید .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است