40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع

  فستیوال یلدا فقط با روزی 1000 تومان طراح وب باش - بیشتر بخوانید

سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه بیست و هشتم طراحی سایت املاک ، شروع طراحی صفحه مربوط به جزئیات مطالب در سایت ، زمانی که نوشته ها در سایت ارسال می شوند ما باید صفحه مربوط به آن را بخوبی طراحی کنیم

جلسه بیست و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : استفاده از استایل های کنترل شده در طراحی به کار ما سرعت می بخشد .

جلسه بیست و هشتم از آموزش طراحی سایت املاک ، که شروع طراحی صفحات جدید در قالب هستند . جلسه قبل تمامی بخش های صفحه مربوط به جزئیات ملک به اتمام رسید و تقریبا چیزی از این بخش باقی نمونده و احیانا اگر هم باقی مونده باشه در بخش های برنامه نویسی به سرعت تکمیل می شن. اما خیالتون راحت باشه که قالب ما تا حد زیادی تکمیل می شه و جایی از قلم نمی افته .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این جلسه صفحه جزئیات اخبار و مقالات رو با هم شروع می کنیم . این بخش رو حتما در همه وب سایت ها مشاهده کردید و این بخش ها مربوط به نمایش مطالب در سایت هست . از این جهت این بخش هم لازمه تا کامل و کاربر پسند طراحی بشه . زمانی که مطالب در سایت منتشر می شن کاربران همانند املاک باید بتونن تا جزئیات مربوط به اون مطلب رو کامل مطالعه کنند . از این جهت ما بخش اخبار و مقالات رو در سایت در نظر گرفتیم و حتما هم تکمیل خواهیم کرد .

در این جلسه استارت طراحی این صفحه زده می شه و طرح اون صفحه طبق معمول با طرحی در ذهن طراح قالب پیاده می شه و کاملا بداهه است . این بخش همانند تمام قالب های استاندارد دارای بخش سایدبار و بخش اصلی است که تماما در طی چند جلسه کوتاه تکمیل خواهند شد . در تمامی وب سایت ها بخش اخبار و مقالات یکی از بخش های اساسی است به این دلیل که برای سئو و بهینه سازی سایت بسیار تاثیر گذار است . همچنین خود سیستم مدیریت محتوای وردپرس بخش مطالب را برای ما فراهم نموده است و ما کافیست تا این بخش را طراحی و برنامه نویسی ان را که زیاد هم سخت نیست به شکل خوبی انجام دهیم تا این بخش در قالب ما فعال باشد و مدیر سایت بتواند به راحتی اخبار و مقالات خود را در سایت منتشر نموده و آن را سئو کند . همچنین امکان دسته بندی و برچسب بندی مطالب هم در آن وجود دارد .

از این جهت بود که ما در جلسات قبل صفحات مربوط به دسته بندی ، برچسب و جستجوی مطالب را تکمیل نمودیم . فقط صفحه جزئیات مانده بود که ان هم در این جلسه استارت زدیم .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
آمورش طراحی قالب فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
در بهبود این مقاله شریک باشید