30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه 27 تکمیل بخش مربوط به نمایش تصاویر گالری املاک و همچنین استایل بندی اونها و در نهایت قرار دادن بخش مربوط به نمایش دسته بندی املاک است .

جلسه بیست و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : یادگیری پلاگین های ضروری جی کوئری الویت هر فرانت اند کار است !

 آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس جلسه 27 ام . دوره جامع ما به جلسه بیست و هفتم رسید . در این جلسه ما با قدرت صفحه جزئیات ملک رو تکمیل می کنیم و بخشی که مربوط به نمایش تصاویر املاک به شکل لایت باکس بود رو پیاده می کنیم .

تصاویری که در جلسه قبل ایجاد کردیم به شکل اسلایدر بودند و می توانستیم آنها را مرور کنیم . اما فعلا قادر نبودیم تا انها را در اندازه های بزرگتر مشاهده کنیم یا روی انها زوم کنیم  و … در این جلسه امکانی را به این بخش اضافه می کنیم تا بتوانیم تصاویر مربوط به املاک را هرچه بهتر مشاهده کنیم و اعمال مختلف را روی انها انجام دهیم .

همانگونه که در جلسه قبل و تمامی جلساتی که با تصاویر سروکار داشته ایم به شما گفته ایم ، تصاویر یکی از ارکان اساسی در سایت هستند از این جهت باید نهایت دقت روی انها صورت گیرد و طراحی انها کاربر پسند باشد و همچنین حرکات مدیر سایت هم از بخش مدیریت سایت در نظر گرفته شود .

از همین جهت حتما این بخش را هم بخوبی یاد بگیرید و از این تکنیک در بخش های دیگر یا سایت های دیگر هم استفاده نمائید . در سایت های شرکتی تصاویر از مهم ترین بخش ها هستند که برای بخش های نمونه کار یا محصولات استفاده می شوند از این جهت این اموزش برای شما حتما مفید خواهد بود و می توانید برای تمامی وب سایت ها از این روش بدون درد سر استفاده کنید . پس حتما این بخش را بخوبی یاد بگیرید .

باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید