جلسه بیست و ششم – آموزش طراحی سایت املاک – (پیش نمایش)

نکته این جلسه : تصاویر نقش مهمی در سایت دارند ، حتما طراحی آنها را به شکل کاربر پسندی انجام دهید .

دوره آموزشی طراحی سایت املاک ، به جلسه بیست و ششم رسید . حدود چند جلسه ای است که طراحی صفحه جزئیات ملک رو با هم شروع کردیم . در این جلسه هم یکی از بخش های خیلی مهم رو با هم به شکل تقریبا کامل پیاده می کنیم و تنها یک بخش از اون می مونه که جلسه بعد تکمیل می شه . این بخش گالری تصاویر املاک هست .

گالری تصاویر در تمامی قالب ها ممکنه که استفاده بشن . املاک هم جزئی از اون سایت ها هستند که دارای گالری املاک هستند پس باید با نهایت دقت این بخش هارو طراحی کنیم . در قالب ما هم این بخش از قبل در سرفصل ها هم بود و حتما هم باید در صفحه جزئیات این بخش طراحی می شد . در این جلسه یک طرح خیلی زیبا برای بخش گالری در نظر گرفتیم که سریعا اون رو پیاده می کنیم .

این بخش به شکلی طراحی شده که کاملا متناسب باشه و کاربر هرگونه تصویری در سایت ارسال کنه بازهم در داخل قالب به شکل خوب نشون داده بشه . نکاتی هم در مورد گالری تصاویر در این جلسه آموزش داده می شن که یادگیری اونها هم به شما در طراحی قالب ها خیلی کمک خواهد کرد .

گالری تصاویر این بخش به شکل اسلایدری طراحی می شن و نمایش اونها در قالب زیبا در جلسه بعد آموزش داده می شه تا بخش گالری تماما تکمیل بشه . طرح بندی و شیوه طراحی این مدل از گالری تماما مختص قالب خود ما هست و ما به طرح های دیگه و نحوه طراحی اونها کاری نداریم .از این مدل طراحی گالری تصاویر می تونید برای تمامی وب سایت هاتون و در بخش هایی همچون نمونه کارها و یا گالری تصاویر خود وب سایت استفاد کنید . امیدواریم این بخش برای شما مفید باشه . با تشکر سئو 90