جلسه بیست و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : طراحی اصولی در تمامی بخش ها به ما کمک خواهد کرد ، چرا که قالب سایت باید یکپارچه باشد .

سلام دوستان و دانشجویان همیشگی دوره آموزش طراحی سایت املاک ، به جلسه بیست و پنجم این دوره جامع خوش اومدین . 24 جلسه خیلی خوب رو با هم پشت سر گذاشتیم و بخش های خیلی زیادی از قالب رو تکمیل کردیم و چند جلسه ای هست که در صفحه مربوط به جزئیات املاک هستیم و در حال تکمیل بخش های این صفحه هستیم .

همونطور که چندین بار هم تکرار کردیم این صفحه یکی از چند صفحه اصلی ما هستش و باید وقت مناسبی روی اون قرار داده بشه تا طرحی دل نشین و خوب ایجاد بشه . از این جهت تلاش می کنیم تا چیزی از قلم نیفته و طراحی ما تا حد زیادی تکمیل بشه . اگر هم احیانا بخشی رو فراموش کرده باشیم در بخش های برنامه نویسی به شکل سریع اون بخش رو تکمیل می کنیم و چیزی باقی نمیذاریم . مطمئن باشید که تمامی قالب مطابق با سرفصل هایی که گفته شده تدریس خواهد شد پس گام به گام با ما پیش بیایین تا در نهایت یک طراحی و برنامه نویسی اصولی رو با هم یادبگیریم .

در این جلسه سعی می کنیم صفحه جزئیات رو بیشتر جان ببخشیم بهش . به همین خاطر در پایین صفحه ، بخش املاک مرتبط رو پیاده سازی می کنیم و همینطور بخش مربوط به توضیحات اصلی املاک رو که ثبت کننده ملک بتونه توضیحاتی که در رابطه با املاک لازم هستن رو در محلی خوب به کاربران نشون بده . نهایت تلاش رو هم داریم که موضوع تجربه کاربری رو تا حد توان رعایت کنیم .