جلسه بیست و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : در صورت اطمینان از عدم تداخل کد ها ، از استایل های یکسان استفاده کنید .

سلام دوستان خوب سئو 90  دوره آموزشی طراحی سایت املاک با وردپرس ، به جلسه بیست و چهارم رسید . 23 جلسه از طراحی قالب رو با هم پشت سر گذاشتیم و حالا با جلسه 24 در خدمت شما هستیم . همونطور که ممکنه اطلاع داشته باشین ما وارد بخش های طراحی صفحات داخلی مربوط به جزئیات املاک شدیم و چون یکی از بخش های بسیار مهم در قالب ما هست می خواهیم که به شکلی کاربر پسند ولی در عین حال ساده اون رو طراحی کنیم .

در این جلسه بخش امکانات که یکی از بخش های مهم مربوط به جزئیات هر ملک هست تکمیل می شه . در کنار اون بخش مدیر ملک هم طراحی خواهد شد . در این وب سایت ما قصد داریم تا بخش مدیران ملک رو هم فعال کنیم . بدین منظور که اگر شخص عادی یا شخصی که صاحب بنگاه معاملاتی املاک است در سایت ثبت نام نمودند و املاکی را ثبت کردند بین انها بتوان تفاوت قائل شد و همچنین خدمات خاصی را در سایت به هر کدام ارائه نمود .

کاربرانی که از سایت استفاده می کنند بتوانند به راحتی املاکی را توسط بنگاه املاک خاصی در سایت ارسال شده اند را مشاهده کنند و همچنین بخشی که برای جزئیات مربوط به مدیر ملک وجود دارد همچون شماره تماس و آدرس و … را هم مشاهده کنند که طراحی صفحات مربوط به انها هم در جلسات آتی تدریس خواهد شد . پس در این جلسه هم با ما همراه باشید .