30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و سوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه 23 از این دوره فوق العاده جذاب و کامل ، ما کارهای جلسه قبلی رو ادامه میدیم و صفحه جزئیات ملک رو که ممکنه چند جلسه طول بکشه تکمیل تر می کنیم .

جلسه بیست و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : ارائه اطلاعات اصلی به کاربر در ابتدای صفحه بسیار تاثیر گذار است .

دوستان خوب سئو 90 که در دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس با ما همراه هستید ، به جلسه بیست و سوم از این دوره خوش اومدین . همونطور که بهتون قول داده بودیم ، جلسات ما با قدرت ادامه پیدا می کنن و شما هم گام به گام با ما همراه باشید تا با هم از این دوره لذت ببریم و با ادامه دادن و تمرین و تکرار بتونیم وارد بازار کار وردپرس بشیم .

همونطور که مطلع هستید ما در جلسه قبل صفحه جزئیات ملک رو باهم شروع کردیم تا کاربران در یک قالب زیبا بتونن جزئیات رو مشاهده کنن . جلسه قبل بخش های ابتدایی از این صفحه رو با هم شروع کردیم و در این جلسه قصد داریم تا ادامه این صفحه رو طراحی کنیم .

این صفحه به این دلیل که از صفحات اصلی سایت ما هست لازمه که تمامی بخش های مورد نیاز در اون قرار بگیرن از این جهت ممکنه که چند جلسه دیگه هم این بخش ادامه داشته باشه تا کامل بشه .

طراحی این صفحه اهمیت خیلی زیادی داره به این دلیل که کاربران ممکنه از طریق موتور های جستجو مستقیما وارد این صفحه بشن و جزئیات ملک مورد نظر رو مشاهده کنن . ما هم تا حد توان سعی میکنیم طبق اصول و تجربه مناسب کاربران این صفحه رو باهم طراحی کنیم . همچنین نکته این جلسه که در بالا گفته شده این هست که در ابتدای صفحه اطلاعات اصلی و ضروری رو در اختیار کاربران قرار بدیم . ما همین اصل رو هم در این آموزش سرلوحه قراردادیم و به اون عمل کردیم .

امیدواریم این جسله هم برای شما مفید باشه . باتشکر

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید