جلسه بیست و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : همواره قالب خود را در طی طراحی بررسی نمائید و ایرادات احتمالی را رفع کنید  .

دوستان خوب سئو 90 ، و دانشجویان پرتلاش دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، به جلسه بیست و دوم خوش اومدین . تا اینجا 21 جلسه خوب رو با هم پشت سر گذاشتیم و بخش های خیلی خوبی از قالبمون رو با هم تکمیل کردیم .

از این جهت از همراهی شما عزیزان بسیار ممنونیم . تا چند هفته آینده کل دوره برای خرید آنلاین در خدمت شما قرار می گیره . در تمامی جلسات شما می تونید خیلی راحت یک پیش نمایش مختصر از اون جلسه رو مشاهده کنید و ببینید که در اون جلسه چه مباحثی قرار هست تکمیل بشه .

این جلسه یکی از جلسات جذاب دیگه هست . در ابتدای این جلسه برخی ایرادت جزئی که در قالب داشتیم رو رفع می کنیم و بعد از اون یک بخش خیلی مهم رو شروع می کنیم که بخش صفحه داخلی املاک هستش ( صفحه جزئیات املاک ).

وقتی کاربر روی ملکی کلیک می کنه و قصد داره تا جزئیات اون رو مشاهده کنه مسلما وارد یک صفحه دیگه می شه . خب این صفحه ، به این دلیل که سایت ما یک وب سایت املاک هست خیلی مهمه و تقریبا جزو چند صفحه اصلی سایت ما هست . به این دلیل طراحی این بخش هم باید خاص و جذاب باشه . طبق معمول طراحی این بخش هم توسط ذهن طراح صورت می گیره و از هیچ منبعی کپی برداری نمیشه . ضمن اینکه طراحی این بخش رو سعی کردیم زیبا و در عین حال جذاب طراحی کنیم تا شما هم بتونید خیلی سریع این صفحات رو تکمیل کنید و بتونیم زودتر وارد بخش های برنامه نویسی بشیم .

یادتون باشه که صفحه جزئیات املاک همونطور که گفتیم از صفحات مهم این وب سایت هست پس باید در طراحی اون کمی حوصله بخرج بدیم و عجله نکنیم .

پس امیدواریم این جلسه هم برای شما مفید باشه . باتشکر سئو 90