30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و یکم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه بیست و یکم چندین صفحه مختلف تکمیل می شوند ، این صفحات شامل صفحات اخبار و مقالات ، صفحات دسته بندی ، برچسب و همچنین جستجوی مطالب می باشند .

جلسه بیست و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : یادگیری روش استاندارد ، هم در طراحی و هم در برنامه نویسی 50% به کار ما سرعت خواهد داد !

دوستان خوب سئو 90 ، و دانشجویان پرتلاش دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، به جلسه بیست و یکم خوش اومدین . همونطور که بهتون قول داده بودیم ، جلسات ما با قدرت ادامه پیدا می کنن به شرطی که شما هم در این مسیر مصمم باشید و با اراده و انگیزه برای یادگیری تمام جلسات رو پیش ببرید .

از این جهت از همراهی شما عزیزان بسیار ممنونیم . تا چند هفته آینده کل دوره برای خرید آنلاین در خدمت شما قرار می گیره . در تمامی جلسات شما می تونید خیلی راحت یک پیش نمایش مختصر از اون جلسه رو مشاهده کنید و ببینید که در اون جلسه چه مباحثی قرار هست تکمیل بشه .

این جلسه یعنی جلسه بیست و یکم یکی از جلسات خوب هستن که بخش های زیادی در اون تکمیل می شه . تقریبا 4 صفحه به شکل کامل در این جلسه تکمیل می شن . چند تا از صفحات مهم که شامل صفحات : اخبار و مقالات ، دسته بندی مطالب ، برچسب مطالب و جستجوی مطالب که هر 4 صفحه در همین جلسه آماده شده و روی قالب قرار می گیرند .

مثل تمام جلسات تمام طرح ها از طریق ذهن طراح قالب پیاده می شن و از هیچ الگوی خاصی کپی برداری نمی شن . توجه کنید که ما سعی می کنیم استاندارد ترین حالت طراحی رو به شما آموزش بدیم . با اینکه شما خودتون هم می تونید برای صفحات مختلف طراحی های مختلفی در نظر یگیرید اما در بخش برنامه نویسی خواهید دید که اگر طراحی ما استاندارد باشه در بخش های برنامه نویسی هم فقط با چند خط کد که همیشه ثابت هستند ، ما صفحات خیلی زیادی رو در عرض چند دقیقه داینامیک می کنیم . بعد از دیدن اموزش های این بخش ها خودتون خواهید فهمید که چقدر استاندارد طراحی کردن در بخش برنامه نویسی کار مارو تا 70% راحت تر میکنه ، حجم کدهارو کاهش میده و برنامه نویسی و طراحی مارو خیلی خیلی حرفه ای تر میکنه .

امیدواریم آموزش هایی که داده می شه برای شما مفید باشن . باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید