30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیستم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه بیستم ، قسمت مربوط به صفحه بندی در صفحات داخلی سایت رو شروع می کنیم و همچنین صفحه مربوط به نتایج جستجوی املاک رو هم در این قسمت تموم خواهیم کرد .

جلسه بیستم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : یکبار کد زدن ، و چندین بار استفاده ، حتی در بخش طراحی قالب = کاهش تعداد خطوط فایل CSS

جلسه بیستم ازآموزش طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس ، که در این جلسه ما یکی از مهم ترین بخش ها رو در صفحات داخلی طراحی می کنیم که همون بخش صفحه بندی هستش . صفحه بندی درواقع نمایش اطلاعات رو برای کاربرای سایت راحت تر میکنه . خیلی راحت میشه برای مثال املاک یا اطلاعات رو در تعداد مشخصی تقسیم بندی و صفحه بندی کرد .

مثلا اگر 60 تا ملک داریم ، املاک به صورت سه صفحه 20 تایی تقسیم بندی میشن و ما می تونیم به وسیله بخش صفحه بندی که معمولا در همه سایت ها دیدین بین صفحات جابجا بشیم درواقع لینک هایی هستند که مارو به صفحات قبلی یا بعدی منتقل می کنن تا بتونیم در قالبی منظم تر اطلاعات رو بخش بندی و مشاهده کنیم .

ما برای طراحی این بخش از قالب استاندارد بوت استرپ استفاده می کنیم که خود این فریم ورک یک قالب نسبتا ساده و جذاب برای بخش لینک های صفحه بندی داره که ما از همون استفاده می کنیم و بخش صفحه بندی رو ایجاد می کنیم . البته با توجه به اینکه قالب های صفحات داخلی ما تقریبا یک شکل هستند و با توجه به بحث های مربوط به تجربه کاربری که جلسه قبل اساره کردیم ، صفحه مربوط به جستجوی املاک رو هم در این جلسه سریع در عرض چند دقیقه تکمیل می کنیم . همونطور که ممکنه بدونید ما برای اینکه وارد بخش وردپرس بشیم حتما لازم داریم تا تمامی صفحات رو از ریز تا درشت تکمیل کنیم و بعدش که قالب از همه نظر تموم شد وارد بخش داینامیک کردن قالب و تبدیل کردن اون به یک سیستم وردپرس بشیم .

پس این جلسه رو هم با دقت مثل تمامی جلسات مشاهده کنید . با تشکر از همراهی شما ؛ سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
نظرات ارزشمند شما

میرمحمد :واقعا حیف که این جلسه آموزشای رایگان تموم میشن . خیلی گرم یادگرفتن شده بودم حیف شد خخخخ

رضا :با سلام ببخشید این طراحی سایت املاک دارای admin می باشد و این دوره کی تمام می شود .

مدیر ارشد :با سلام خدمت شما ، بله هم بخش مدیریت و هم بخش پنل کاربران طراحی و برنامه نویسی خواهد شد . تا یکماه آینده کل پکیج روی سایا قرار خواهد گرفت . نکاتی که در بخش مدیریت این سایت آموزش داده خواهد شد در هیج منبعی وجود ندارد و شما می توانید به شکل تضمینی تمامی بخش ها را یاد بگیرید . باتشکر از همراهی شما .

در بهبود این مقاله شریک باشید