جلسه بیستم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : یکبار کد زدن ، و چندین بار استفاده ، حتی در بخش طراحی قالب = کاهش تعداد خطوط فایل CSS

جلسه بیستم از آموزش طراحی وب سایت مشاور املاک با وردپرس ، که در این جلسه ما یکی از مهم ترین بخش ها رو در صفحات داخلی طراحی می کنیم که همون بخش صفحه بندی هستش . صفحه بندی درواقع نمایش اطلاعات رو برای کاربرای سایت راحت تر میکنه . خیلی راحت میشه برای مثال املاک یا اطلاعات رو در تعداد مشخصی تقسیم بندی و صفحه بندی کرد .

مثلا اگر 60 تا ملک داریم ، املاک به صورت سه صفحه 20 تایی تقسیم بندی میشن و ما می تونیم به وسیله بخش صفحه بندی که معمولا در همه سایت ها دیدین بین صفحات جابجا بشیم درواقع لینک هایی هستند که مارو به صفحات قبلی یا بعدی منتقل می کنن تا بتونیم در قالبی منظم تر اطلاعات رو بخش بندی و مشاهده کنیم .

ما برای طراحی این بخش از قالب استاندارد بوت استرپ استفاده می کنیم که خود این فریم ورک یک قالب نسبتا ساده و جذاب برای بخش لینک های صفحه بندی داره که ما از همون استفاده می کنیم و بخش صفحه بندی رو ایجاد می کنیم . البته با توجه به اینکه قالب های صفحات داخلی ما تقریبا یک شکل هستند و با توجه به بحث های مربوط به تجربه کاربری که جلسه قبل اساره کردیم ، صفحه مربوط به جستجوی املاک رو هم در این جلسه سریع در عرض چند دقیقه تکمیل می کنیم . همونطور که ممکنه بدونید ما برای اینکه وارد بخش وردپرس بشیم حتما لازم داریم تا تمامی صفحات رو از ریز تا درشت تکمیل کنیم و بعدش که قالب از همه نظر تموم شد وارد بخش داینامیک کردن قالب و تبدیل کردن اون به یک سیستم وردپرس بشیم .

پس این جلسه رو هم با دقت مثل تمامی جلسات مشاهده کنید . با تشکر از همراهی شما ؛ سئو 90