30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه دوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه دوم از آموزش طراحی سایت املاک ، دانلود فایل های مورد نیاز پروژه و ساخت صفحات اولیه رو انجام میدیم و چارچوب کلی پروژه مون رو با همدیگه می سازیم .

جلسه دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : رعایت ساختار استاندارد در تمامی پروژه ها یک اصل برای حرفه‌ای هاست .

خب دوستان رسیدیم به جلسه دوم از آموزش طراحی سایت املاک در سئو 90 . دوستان این جلسه در واقع شروع کد زنی هستش و ما میاییم فایل های مورد نیاز برای پروژه رو دانلود می کنیم و اونها رو داخل پروژه مون قرار میدیم . طراحی سایت ما از ابتدای کار به شکل رسپانسیو انجام میشه تا بعدا هم مشکلی نداشته باشیم .

در این جلسه فایل های اصلی پروژه مون رو که قرار هست تا انتهای پروژه با ما باشن رو ایجاد می کنیم و خیلی سریع ساختار کلی پروژه مون رو با همدیگه ایجاد می کنیم . این جلسه درواقع مهم ترین جلسه در بخش ابتدائی و آغازین قالب املاک ما هستش . تا جایی که امکان داره سعی کردیم که پروژه مون رو با حداقل حجم بالا بیاریم و از کتابخانه های زیادی استفاده نکنیم تا هم کارمون حرفه ای تر بشه و هم بتونیم که بخش های زیادی رو خودمون یاد بگیریم .

البته این جلسه حاوی توضیحات بسیار مهمی در رابطه با فایل های CSS  و Js سایت هست که دونستن اونها خیلی مهم هستش و ما اون نکات رو با توجه به تجربیاتی که از اشتباهات خودمون بدست آوردیم داخل این جلسه ذکر کردیم .

یکی از مهم ترین بخش ها در آموزش جلسه دوم ، توضیح ساختار اصولی یک وب سایت هست و اینکه برای شروع طراحی وب سایت ما کلا باید به چه شکلی عمل کنیم و فایل هامون رو چطوری سامان دهی کنیم تا کار ما کاملا استاندارد بشه و شخص دیگری که از پروژه استفاده می کنه خیلی راحت بیاد و داخل قالب ما بتونه تغییرات لازم رو اعمال کنه .

سعی می کنیم تا همیشه در تمامی پروژه ها استاندارد های عمومی رو برای طراحی و همینطور برنامه نویسی وب سایت رعایت کنیم تا هم کارمون استاندارد بشه و هم حرفه ای بودن خودمون رو هر چه بیشتر نشون بدیم .

مطمئن باشید هرآنچه در این جلسه و تمامی جلسات برای شما دوستان عزیز آموزش داده میشه کاملا بر پایه استاندارد های جهانی وب هست و شما می تونید خیلی راحت با همین سبک کار کنید و قالب هاتون رو طراحی کنید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید