بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه نوزدهم – آموزش طراحی سایت املاک

جلسه 19 ، طراحی بخش صفحات داخلی مربوط به دسته بندی املاک هستش ، البته باطن این جلسه مربوط به یادگیری نکات تجربه کاربری یا همون UX هست . یکی از جلسات بسیار جذاب دوره

1 427

 

جلسه نوزدهم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : قالب بندی صفحات داخلی هرچقدر به طرح صفحه اصلی نزدیک تر باشد تجربه کاربری بهتر است .

جلسه نوزدهم از اموزش طراحی سایت املاک با وردپرس مربوط به طراحی یکی از صفحات داخلی خیلی خوبمون هست . صفحاتی که مربوط به نمایش دسته بندی املاک هستند . املاک ممکنه داخل سایت در چندین دسته بندی قرار بگیرند .برای مثال نوع ملک ، وضعیت ملک ، منطقه ملک و … از آنجا که قالب نمایش املاک ما در سایت باید به یک شکل باشه ما برای داشتن یک تجربه کاربری خوب یا همون بحث UX در سایت لازم است تا چشم کابر را به بخش های مختلف عادت بدیم و با استفاده از قالب های متنوع ظاهر قالب رو به هم نریزیم .

به همین خاطر از همون بخشی که در ابتدای دوره برای بخش نمایش املاک طراحی کردیم در صفحات داخلی هم استفاده می کنیم . صفحات داخلی رو در جلسه قبل با هم استارت زدیم و بخش هدر رو برای تمامی صفحات طراحی کردیم ولی قسمت وسط صفحه یا همان محتوای صفحه رو طراحی نکردیم . در این جلسه برای صفحه دسته بندی املاک تمامی بخش محتوا در صفحات داخلی رو با قالبی بسیار مناسب طراحی خواهیم کرد .

توجه داشته باشید که قالب کلی صفحات داخلی تقریبا یک نوع است و بخش اطلاعات داخل صفحه نیز همگی در یک قالب هستند پس از همین جهت بخش هایی که کاربران در صفحه اول سایت مشاهده نمودند در این بخش نیز تا حدودی در همان قالب ولی در قالب صفحه داخلی مشاهده خواهند نمود .

درواقع مهم ترین نکته این جلسه همان تقویت تجربه کاربری یا همان UX می باشد که کاربران هنگام ورود به شاخه ای از دسته بندی های سایت دراقع گمراه نشن و بدونن که داخل چه وب سایتی هستند .

این جلسه رو هم با قدرت و دقت کافی مشاهده کنید . البته همیشه نازک کاری های لازم در قالب ها صورت می گیرند اما تقریبا قالب ما در انتهای هر بخش به شکل کاملی تکمیل می شه .

پس این جلسه رو هم از دست ندهید .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
دیدگاه های شما
مهر علیزاده ۰۸ / ۱۳۹۹

عالی بود . خوشمان آمد . فقط برای اینکه فوق العاده هستی

آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود