30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هفدهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در جلسه 17 تقریبا صفحه اول ما به اتمام رسیده و ما در این جلسه اصلاحات نهایی رو روی صفحه اصلی انجام می دیم . البته قالب مربوط به نمایش املاک رو هم روش تغییرات خوبی می دیم و خیلی زیباترش می کنیم .

جلسه هفدهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : همیشه می توان تغییرات بیشتری داد تا استایل قشنگ تری داشت . در صورت امکان حتما لحاظ کنید !

جلسه هفدهم طراحی سایت املاک با وردپرس یکی از جلسات خوب در طراحی قالب سایتمون هست . به این دلیل که در این جلسه ما نازک کاری هایی روی قالب انجام میدیم  و شما هم با این روش آشنا میشید . یکی از بخش های خوب در طراحی تمام قالب ها این هستش که اول طرحی که خودمون در ذهن داریم یا از روی نمونه قالبی برداشتیم رو کار میکنیم تا تموم بشه .

بعد از اینکه طراحی اولیه تموم شد ، لازم هستش تا کار خودمون رو برانداز کینم . ببینیم آیا می تونیم این استایل رو قشنگ تر و بهتر از این هم بکنیم یا نه ؟ در این دوره هم ما از اول شروع کردیم و یک قالب رو مطابق اونچه که در ذهنمون داشتیم طراحی کردیم . در جلسه قبل تقریبا صفحه اول ما از لحاظ بخش بندی تموم شد و فهمیدیم که قالب ما در صفحه اول کلا این بخش هارو داره . حالا توی این جلسه ما تمامی بخشه هایی که نیاز به نازک کاری داشتتن رو تکمیل میکنیم .

یکی از بخش هایی که قبلا هم گفته بودیم که خیلی در سایت مهمه بخش مربوط به نمایش ملک هست . یعنی همون باکس های که با هم طراحی کردیم تا ملک ها داخل اونها نشون داده بشن . در این جلسه یک دست مختصری به روی اون بخش می کشیم و شما مشاهده خواهید کرد که چطوری با یک تغییر خیلی کوچیک می تونیم استایل این بخش رو تغییر بدیم و چون این بخش در اکثر صفحات ما قرار هست که استفاده بشه در نتیجه تمامی صفحات ما جلوه خیلی قشنگ تری می گیرن .

این جلسه و کلا این کار ( نارک کاری قالب ) یکی از لذت بخش ترین بخش ها در طراحی قالب هست که ما سعی کردیم در این جلسه اون بخش هایی که لازممون هست رو تا جایی که به چیدمان کلی قالبمون آسیب نزنه تغییر بدیم .

همیشه دقت کنید که نازک کاری یعنی ایجاد تغییرات جزئی نه اینکه کل اون بخش رو از اول طراحی کنیم . پس حتما این جلسه رو هم با دقت کامل یاد بگیرید . ممنون از همراهی شما در این دوره خوب همراه ما

یادتون هم نره در صورت داشتن هر سوالی راجب هر جلسه از آموزش ها ، در بخش نظرات همون بخش سوال رو برای ما مطرح کنید تا پاسخ بدیم .

 

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید