30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه شانزدهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه شانزدهم تقریبا تکمیل تمامی بخش های صفحه اول هستش که با تکمیل فوتر ، صفحه اول ما به پایان می رسه . فوتر در این جلسه به شکل کامل از لحاظ کد و استایل تموم می شه .

جلسه شانزدهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : رنگ بندی بخش فوتر در سایت در به پایان رساندن بخش نهایی قالب بسیار تاثیر گذار است .

سلام دوستان خوب سایت سئو 90 . رسیدیم به جلسه شانزدهم از آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس . دوستان خوب کم کم داریم به انتهای جلسات رایگان میرسیم . احتمال داره که دوره آموزش طراحی سایت املاک تا جلسه 20 به شکل رایگان ادامه داشته باشه و بعد به شکل یک پکیج کامل در سایت قرار بگیره .

البته برای اینکه دانشجو های خوب دوره مون بتونن پیش نمایش بخش های مختلف رو مشاهده کنن حتما پیش نمایش های هر بخش رو به همراه توضیحات کامل دقیقا همانند همین بخش ها ادامه خواهیم داد . این دوره واقعا یک دوره کامل هست و از شما دوستانی که علاقمند هستند حتما درخواست دارم تا برای توسعه یادگیری خودتون هم که شده حتما دوره رو با دفت یاد بگیرید . در هر بخشی از دوره که مشکل داشتید حتما در بخش نظرات مربوط به همون قسمت برای ما مطرح کنید تا پاسخ داده بشه .

این جلسه یعنی جلسه 16 مربوط میشه به تکمیل و اتمام بخش فوتر وب سایت . دوستان گل ، بخش نهایی هر وب سایت همون بخش فوتر نام داره که پاورقی سایت هم گفته می شه . این بخش معمولا در تمام صفحات سایت تکرار میشه و در بیش از 80 درصد سایت ها این بخش وجود داره . طراحی این قسمت کاملا متناسب با نوع وب سایت و سلیقه طراحی شما هستش . البته یک نکته مهم در طراحی بخش فوتر بخش لینک ها هستند . فوتر یک بخش خیلی خوب برای تکرار لینک های داخلی در سئو هستش که البته اگه درست انجام نشه می تونه آسیب هم بزنه . در حالت کلی سعی کنید فوتر سایت رو به شکلی طراحی نکنید که لینک های زیادی داخل اون باشن چون فوتر در تمامی صفحات وجود داره و این لینک ها در هر صفحه تکرار می شن و سئو سایت شمارو از تعادل خارج می کنن .

بهترین بخش ها برای فوتر میتونه لینک های دسترسی سریع ، توضیح مختصر ، نماد های سایت و یا شبکه های اجتماعی باشه .

دعوت می کنم تا این جلسه از بخش طراحی قالب رو هم خوب یاد بگیرید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید