30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پانزدهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه پانزدهم از طراحی و برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس ، اتمام طراحی و استایل دهی بخش اخبار و مقالات سایت و همچنین استارت طراحی بخش فوتر سایت در انتهای آموزش

جلسه پانزدهم – آموزش طراحی سایت املاک

نکته این جلسه : اعمال افکت های بسیار ریز روی تصاویر می تواند جهت کنترل کیفیت تصاویر بسیار موثر باشد .

دوستان و دانشجویان عزیز دوره طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 15 از دوره رسیدیم . پیش اومدن تا این قسمت رو باز هم مدیون محبت های شما و انرژی و انگیزه های همیشگی شما هستیم تا هر رزو بتونیم با قدرت دوره رو برای شما عزیزان آماده کنیم . دوستان خوبم در این جلسه ما بخش اخبار و مقالات رو به شکل کامل تموم می کنیم و استایل ها و طراحیش رو به پایان می بریم . مثل همه بخش های قالب سایتمون ، این بخش هم یکی از قسمت هایی هست که استایل اون به شکل بداهه طراحی میشه که استایل جذابی هم خواهد داشت .

یکی از نکاتی که در این قسمت گفته می شه اعمال افکت ریز روی تصاویر هستش . ما می تونیم استایل های خیلی ریز ، و نه خیلی شدید رو بر روی تصاویر خودمون اعمال کنیم تا اگر مدیر سایت تصاویر با میزان کیفیت یک مقدار پایین تر هم روی سایت قرار داد این افکت ها یک اندازه کار ما رو قشنگ تر و زیباتر کنند .

البته که کار با تصاویر در وب سایت مهم هستند . برخی از دوستان از ما سوال کردند که ما چطور میتونیم همه تصاویر و عنوان هارو در یک ردیف قرار بدیم به شکلی که اگر مدیر سایت هر تصویری با هر اندازه ای قرار داد و یا هر عنوان رو با هر طولی نوشت ، این تصویر و عنوان در سایت ما به شکل مناسب نشون داده بشه . ما هر دوء این نکات رو در این جلسه باز آموزش خواهیم داد . با یادگیری این دوتا نکته مشکلات زیادی در زمینه طراحی قالب سایت حل خواهند شد .

مثل همیشه تقاصا داریم که جلسات رو با دقت بالایی یاد بگیرید و برای خودتون تمرین و تکرار بکنید . علت اینکه ما ویدئو هامون رو معمولا با فاصله قرار میدیم این هست که شما فرصت مناسب برای تمرین کردن رو داشته باشید . حتما تمام قسمت هارو دنبال کنید تا این دوره فوق العاده جامع رو بتونید با موفقیت تموم کنید و با کمی تمرین و تکرار همونطور که گفتیم وارد بازار کار بشید به امید خداوند .

باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید