جلسه سیزدهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : به نظرات کاربران قالب احترام گذاشته و تجربه های خوب آنان را در جهت بهبود قالب به کار بگیرید .

دوستان خوب و همراهان دوره آموزش حرفه ای طراحی سایت املاک با وردپرس ، رسیدیم به جلسه سیزدهم از دوره مون . خب در این جلسه ما می خواهیم که یکی از درخواست های کاربران خوبمون رو در قالب قرار بدیم که البته به نوعی قالبمون هم تکمیل می شه . کاربران ما گفته بودند وقتی که ما در بخش جدیدترین املاک در قسمت پایین یک دکمه برای مشاهده املاک بیشتر قرار دادیم ، چرا در بخش اسلایدر املاک اجاره و املاک پیشفروش ، دکمه مشاهده همه املاک یا املاک بیشتر رو قرار ندادیم !

اگر یادتون باشه ما جلسه قبل گفتیم که استفاده از استایل های تکراری باعث میشه که سایت ما خسته کننده بشه و ما نمی خوایم که عین همون دکمه که در بخش جدیدترین املاک قرار دادیم رو دوباره طراحی کنیم . پس بنابراین یک طراحی دیگه رو برای این بخش ها در نظر میگیریم که البته استایل ساده اما قشنگی داره .

البته یک تکنیک از مجموعه After و Before در Css با هم در این جلسه یاد میگیریم که تمامی این نکات رو در دوره آموزش After و Beore در Css آموزش دادیم و حتما خودم توصیه می کنم که این دوره رو هم که زیاد طولانی نیست مطالعه کنید و یاد بگیرید به این دلیل که تکنیک های After و Before برای طراحی بسیار به شما کمک خواهد کرد .

ضمن اینکه بخش بعدی که در قالب طراحی خواهد شد بخش اخبار و مقالات هست . همانطور که قبلا هم گفتیم سایت ما یک وب سایت حرفه ای خواهد بود بنابراین باید تمامی بخش های ممکن رو در سایت در نظر بگیریم . پس حتما جلسه سیزدهم از آموزشمون رو هم با قدرت شروع کنید تا بریم برای جلسات بعدی .