30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سیزدهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه سیزدهم از آموزش طراحی سایت املاک بیشتر مربوط به تکمیل بخش هایی از قالب به تقاضای شما دانشجویان محترم دوره هست که از ما خواسته بودید بخش های املاک رو تکمیل کنیم .

جلسه سیزدهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : به نظرات کاربران قالب احترام گذاشته و تجربه های خوب آنان را در جهت بهبود قالب به کار بگیرید .

دوستان خوب و همراهان دوره آموزش حرفه ای طراحی سایت املاک با وردپرس ، رسیدیم به جلسه سیزدهم از دوره مون . خب در این جلسه ما می خواهیم که یکی از درخواست های کاربران خوبمون رو در قالب قرار بدیم که البته به نوعی قالبمون هم تکمیل می شه . کاربران ما گفته بودند وقتی که ما در بخش جدیدترین املاک در قسمت پایین یک دکمه برای مشاهده املاک بیشتر قرار دادیم ، چرا در بخش اسلایدر املاک اجاره و املاک پیشفروش ، دکمه مشاهده همه املاک یا املاک بیشتر رو قرار ندادیم !

اگر یادتون باشه ما جلسه قبل گفتیم که استفاده از استایل های تکراری باعث میشه که سایت ما خسته کننده بشه و ما نمی خوایم که عین همون دکمه که در بخش جدیدترین املاک قرار دادیم رو دوباره طراحی کنیم . پس بنابراین یک طراحی دیگه رو برای این بخش ها در نظر میگیریم که البته استایل ساده اما قشنگی داره .

البته یک تکنیک از مجموعه After و Before در Css با هم در این جلسه یاد میگیریم که تمامی این نکات رو در دوره آموزش After و Beore در Css آموزش دادیم و حتما خودم توصیه می کنم که این دوره رو هم که زیاد طولانی نیست مطالعه کنید و یاد بگیرید به این دلیل که تکنیک های After و Before برای طراحی بسیار به شما کمک خواهد کرد .

ضمن اینکه بخش بعدی که در قالب طراحی خواهد شد بخش اخبار و مقالات هست . همانطور که قبلا هم گفتیم سایت ما یک وب سایت حرفه ای خواهد بود بنابراین باید تمامی بخش های ممکن رو در سایت در نظر بگیریم . پس حتما جلسه سیزدهم از آموزشمون رو هم با قدرت شروع کنید تا بریم برای جلسات بعدی .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید