30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه دوازدهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه دوازدهم طراحی سایت املاک با وردپرس رو شروع می کنیم با ادامه طراحی بخش خدمات و این جلسه این بخش رو تموم می کنیم . در این جلسه چند وب سایت خوب رو هم خدمتتون معرفی خواهیم کرد .

جلسه دوازدهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : استفاده از فلت آیکون ها باعث جذابیت سایت ما می شود ، حتما از آنها استفاده کنید .

دوستان و همراهان خوب دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، رسیدیم به جلسه 12 ام از آموزش هامون . همونطور که در جریان هستید کم کم وب سایتمون داره تکمیل میشه و داریم بخش های مختلف سایتمون رو با هم قدم به قدم طرحی می کنیم . ما جلسه قبل بخش خدمات سایت رو با هم استارت زدیم و بخش هایی از ستون سمت راست رو با هم تکمیل کردیم . در این جلسه می خواییم که ستون سمت جپ رو با هم تکمیل کنیم . در این ستون ما طبق نمونه سایت هایی که قبلا مشاهده کردیم می خواهیم که بخشی رو با تصاویر جذاب برای خودمون ایجاد کنیم و شرح خدماتمون رو در یک تیتر خیلی کوتاه در این بخش معرفی کنیم .

یکی از وب سایت های کاربردی که البته ما در مقاله وب سایت های کاربردی برای طراحی سایت هم معرفی کرده بودیم وب سایت فلت آیکون ( Flat Icon ) هستش . این وب سایت یکی از بهترین وب سایت ها برای انتخاب تصاویر مختلف است . یکی از معروف ترین وب سایت های دانلود تصویر که البته تمام تصاویر اون به شکل آیکون هستند و اکثرا هم رایگان هستند . سایت بسیار ساده هست و می تونید با حستجوی نام آیکون ها تصاویر مورد نظرتون رو هم بصورت تکی و هم بصورت یکجا و پک دانلود کنید . نحوه کار با این وب سایت رو هم خودمون داخل ویدئو ها توضیح دادیم .

استفاده از تصاویر در وب سایت ها خیلی مهم هستند . به همین دلیل ما هم سعی می کنیم بخش های مختلف رو با جلوه های قشنگ تری طراحی کنیم و البته یادمون باشه که هر قدر تصاویر ما در سایت زیاد باشه ، به همون اندازه تعداد در خواست های ما به سمت سرور بیشتر میشه و روی سرعت سایت ما تاثیر داره .

این جلسه هم نکات خوبی داره که حتما توصیه می کنیم با دقت اون رو تماشا کنید و منتظر جلسات بعدی ما باشید . باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید